24/03/2022
Сьогодні місяць як прийшов ворог на нашу землю! Цілий місяць він спустошує наші вулиці та цілі міста, руйнує будинки, вбиває все живе та самих дорогих нам. Ми всі пронесли це жахіття через себе, цей біль, це розуміння за що все це нам? Чому Україна? Чому Українці?
Але цей біль дав нам сили! Ми всі змінилися, всі об‘єдналися проти одного ворого, проти зла, проти Росії! Кожен день я чую це від кожної людини, яку зустрічаю!
Не всі зараз вдома, але наш дім у нас в сердці, самому щирому серці українця!
Я дуже люблю свій дім, мою Україну, мій Київ!! Та обов’язково скоро повернуся додому!
Ці фото ми зробили 23 лютого, ніхто не очікував війну на наступний день, але ця зьомка виявилась дуже символічною!
Нехай зараз на обличчі жовто-блакитні сльози, але цей погляд ніколи не скориться та ніколи не пробачить!!! С таким поглядом ми пройдемо все, бо ми вільні! Незалежні украіїнці та україночки!!!
Все буде Україна! Все буде Перемога! Тільки разом! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Idea/body painting :
Model:
Photo:
#русскийкорабльидинахуй