08/06/2021
Всім доброго дня!
До мене звернулася клієнтка, яка отримала регресну претензію від страхової компанії, з якою водій - винуватець ДТП уклав поліс автоцивілки. Страховик вимагав сплатити майже 6 000,00 грн за те, що страхувальник письмово не повідомив свою страхову компанію про настання ДТП.
Мною було підготовлено відповідь на претензію, яку клієнтка вже надіслала до страхової компанії. ЇЇ відгук дивіться у першому коментарі.
P.S. Щоб не мати зайвого клопоту, письмово повідомляйте свою страхову компанію по цивілці про настання ДТП🤝