24/10/2017
Давно мене тут не було, а сталося насправді досить багато.
Почнемо......
Однією з важливих новин є те, що МТСБУ запровадила «Електронний Європротокол» і це капець як добре!!!
Раніше недобросовісні страховики намагалися відмовляти у відшкодуванні збитків за формальними ознаками (помилки про оформленні), а тепер з цим покінчено.
МТСБУ запевняє, що помилки практично виключені при оформленні "Електронного Європротоколу".
Тут для тих хто взагалі не чув про Європротокол http://www.mtsbu.ua/ua/presscenter/news/129239/
А ось посилання на оформлення https://dtp.mtsbu.ua/index.html
А що ви думаєте про Європротокол?... Пишіть в коментарях.
В МТСБУ впроваджена система «Електронний Європротокол», Новини МТСБУ, Прес-центр, МТСБУ