21/05/2026
20 років тому вишиванка була просто святом.
Сьогодні — це символ української сили, єдності та впертої любові до свого 🇺🇦
Для нас вишиванка — це не лише про орнаменти.
Це про людей. Про місто, яке працює, тримається, розвивається й не втрачає своєї ідентичності навіть у найскладніші часи.
У День вишиванки Дніпро традиційно стає трохи теплішим, яскравішим і ще більш українським ❤️
І здається, це вже добра міська традиція — щороку навіть Олександр Поль одягнений у вишиванку🔥
Команда Агентства розвитку Дніпра щиро вітає всіх зі святом!
Нехай українське завжди буде сучасним, сильним і вільним!