26/04/2019
Отже Валить нельзя остаться повертається!
25 травня у Дніпро знов завітають агенти змін, провідні бізнесмени, громадські діячі та державні топ-посадовці. Але цього разу, як і обіцяли, форум буде мати зелений відтінок. І винні в цьому — круті дівчата і хлопці з ініціативи Save Dnipro
Отже. Будемо говорити про все, що стосується довкілля та якісних змін у цій сфері. Будемо ставити незручні запитання тим, хто відповідає за цю сферу у державі. Будемо уважно слухати тих, хто примудряється без жодних посад впливати на екологічний порядок денний. Як завжди — без перерви, цілий день повний інтерактив та можливість поспілкуватися з усіма спікерами.
Для участі у форумі ми традиційно проситимемо вас зробити внесок, але цього року запроваджуємо два типи внесків.
💚 Звичайний — 400 гривень (http://bit.ly/valitnelziaostatsia_donate). Традиційно піде на благодійність. Яку саме? Трошки згодом.
🌍 Екологічний — 1100 гривень (http://bit.ly/valitnelziaostatsia_eco). За ці кошти ви прямо на форумі отримаєте свою власну міні-станцію моніторингу стану повітря, зможете власноруч зібрати її та підключити до мережі на майстер-класі, а потім відвезти її додому та повісити у себе за вікном, ставши при цьому частиною глобальної моніторингової мережі.
25 травня
Mediaprostir
Організатор — Громадський Контроль
http://valitnelziaostatsia.com/