18/03/2026
Dnes som bola zablahoželať mojej kolegyni Majke Artimovej k významnému pracovnému jubileu v Generali. 🦁
30 rokov – je to veľa alebo málo?
V jednom ľudskom a pracovnom živote je to poriadny kus cesty.
A hlavne dôkaz, že keď človek robí veci srdcom❤️ je to vidieť aj po rokoch.
V Generali to pre nás nikdy nebolo len o číslach či biznise.
Je to najmä o ľuďoch, o vzťahoch, o dlhodobej starostlivosti a úprimnom záujme o klientov.
A naša Majka Artimová je toho dôkazom
👏👏👏.
Ďakujeme Ti za všetko, čo za tie roky dala klientom aj nám.
A tešíme sa, že tu s nami budeš ešte ďalšie roky, aby sa Tvoji klienti mali stále na koho obrátiť. ❤️
ĎAKUJEM MAJKA.