11/01/2023
⚖️ "Najdrahšie poistenie je to, ktoré nemáte." ⚖️
Pýtate sa, prečo je tomu tak, keď nič neplatíte ? Tak teda :
- Máte na účte v rezerve 100 000€ v prípade, že napríklad vyhoríte a budete potrebovať 🏠 nové bývanie ?
- Odložili ste si napríklad 10 000€ na nové auto v prípade, že si rozbijete svoje pôvodné ? 🚗
- Nájdete len tak vo vrecku kabáta 1 000€ pre suseda, ak náhodou Vaše 💁♀️ dieťa 💁♀️ poškriabe jeho auto, keď sa bude bezstarostne bicyklovať na ulici ?
- Mysleli ste pri úsporách aj na to, ak ostanete doma v prípade 💊choroby/úrazu 💊 a nebudete môcť chodiť dlhodobo do práce ? /tu sa neodvážim napísať sumu, keďže potreby každého človeka a rodiny sú individuálne/
Dom, auto, majetok ...sú to len PLECHY a TEHLY ...najcennejší je ale ĽUDSKÝ ŽIVOT a jeho hodnota je nevypočítateľná. 🌸
🙏 Majte to prosím na pamäti.
🙏 Vážte si seba.
🙏 Svoj život.
🙏 Svoju budúcnosť.
⚖️ Peniaze investované do seba, sú najlepšie investované peniaze. ⚖️
PS : Vidíte tie zvedavé oči ? Človek nikdy nevie, čo to dieťa vyvedie, preto ho mám radšej poistené ;-)