24/05/2022
Nikdy není pozdě, začít si spořit na důchod 👵👴
Často se setkáváme s povzdechy typu "Já jsem už starý, už s tím do důchodu nic neudělám" nebo naopak, "My mladí se důchodu ani nedožijeme." Ani jedno toto tvrzení není pravdivé.
👉Člověk po 40-tce, 50-tce může stále dost udělat pro svůj budoucí důchod. Většina mladých lidí se ne že jen dožije důchodu, ale díky stálé rostoucí délce života na něm budou žít o dost déle.
👉Obě tyto skupiny se umí teď rozhodnout, jestli chtějí žít na důchodu aspoň stejně dobře tak jako před ním. Pokud budou využívat všechny pilíře a k nim budou pravidelně investovat do fondů, mají dobrou šanci, že se jim to zadaří.
Pokud Vás to zaujalo a chcete se dozvědět více, neváhejte mě kontaktovat! 📩