07/10/2024
🤔Rozhodnúť sa a prijať zodpovednosť za následky.
Ste na to upripravení?
Alebo nech radšej rozhodne niekto za vás.
Mne sa žije oveľa jednoduchšie z vedomím, že za všetko som zodpovedná ja sama.
Keď sa rozhodnem správne, teší ma to a dokonca veľmi a som na seba hrdá.
Keď moje rozhodnutie nie je práve to správne, tak čo už, aj to sa stáva.
No viem, že si za to môžem ja a je zbytočné hádzať vinu na niekoho iného, aj tak už čas späť nevrátim.
😉❤Ako to máš ty?
❓🤔Rozhoduješ sa ťažko a potrebuješ sa stále s niekým poradiť??
✍️Napíš do komentára.
Život je celý o rozhodovaní. Niekedy im však venujeme toľko pozornosti, že nám unikajú samotné životné situácie a brzdíme tak seba aj ľudí okolo nás. Neschopnosť rozhodnúť sa je častokrát podmienená strachom zo zodpovednosti, ktorú to so sebou prináša.