19/10/2022
V týchto dňoch oslavujem 2. výročie v práci. 🥂🎉
Doteraz si pamätám ako som sa pred 2 rokmi vrátila zo zahraničia s tým, že by som sa chcela usadiť doma a začať budovať niečo v rodnom meste. V časoch lustrovania portálov s ponukami práce sa mi ozval, teraz už môj manažér, Milan Havko /Allianz/ Manažér Elitnej siete Dolný Kubín s tým, že rozbieha tím a chce mi dať príležitosť byť jeho súčasťou.
Samozrejme prvé prišli predsudky a obavy, predsa len to mala byť moja “prvá ozajstná práca”, taká nadlho, nie len brigáda na leto, alebo sezónny zárobok v zahraničí. Keďže s touto prácou žijem v podstate od detstva, videla som ako ocinovi zvonia telefóny 24/7, nie len v “pracovnom” čase, nebola som si istá, či práve toto je práca, ktorú chcem robiť.
Nakoniec som si však povedala, že nemám čo stratiť, nanajvýš získam. Zdvihla som telefón a zavolala naspäť s tým, že idem do toho. A aha, som tu 2 roky 🤭 Nie nadarmo sa vraví, že neplánovane veci sú tie najlepšie. 😊
Nejdem písať žiadne motivačné citáty, tých je všade dosť, len poviem, že ak máte nejaký cieľ treba si ísť za ním. Aj keď máte pochybnosti, možno práve tie sú tým správnym nakopnutím uskutočniť správne rozhodnutie.
Netvrdím, že táto práca je najlepšia na svete, pretože každý má tú svoju, v ktorej sa nájde a ktorú považuje za tú naj, ale tak to predsa má byť.
Mám za sebou krásne, no zároveň aj náročné 2 roky. Veľakrát som musela vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, pochybovala, či je táto práca naozaj tá pravá, niekedy je to aj o strese, dlhom vzdelávaní a nekonečnom rozmýšľaní. No keď nakoniec zavolá klient a povie, že mu píplo plnenie, alebo vám poďakuje za príjemne strávený čas a pomoc viem, že to čo robím má zmysel. 😊
Ako sa vraví, nevyskúšaš nevieš 😊