08/07/2021
Presne takto si každý predstavujeme svoj domov a veľmi sa snažíme o jeho dokonalý výzor.
Pamätajte, že vrstva prachu, ktorá pokrýva nábytok, je na jeho ochranu...
Dom bude krajší, ak do prachu napíšete: ,,Milujem ťa ".
Každý víkend upratujeme na plný úväzok, aby bolo všetko dokonalé, pre prípad, že nás niekto navštívi.
Nakoniec si uvedomíme, že nikto neprichádza, pretože každý žije svoj život a zabáva sa bez nás.
A tak teraz, ak niekto príde do môjho domu, nemusím nič vysvetľovať, lebo viac ho zaujíma môj život a nie to, či mám upratané.
Možno ste si to nevšimli, ale život je krátky, a tak si ho užívajte.
A ak cítite potrebu upratovať, urobte to.
Bolo by však krajšie namaľovať obraz, napísať list, upiecť koláč, zasiať rastlinu alebo sa zamyslieť nad rozdielom medzi ,,chcieť " a ,,musieť".
A ak aj tak cítite potrebu upratať, upratujte, ale pamätajte, že žijeme krátko.
A tam vonku existuje život!
Sú tam nádherné pláže a moria, kde môžeme plávať.
Hory a lesy, rieky, po ktorých sa môžeme plaviť.
Môžeme ísť na pivo, počúvať hudbu, čítať knihy.
Môžeme sa stretávať s priateľmi a venovať sa svojej životnej láske.
Ale ak to potrebujete, upratujte.
Ale..
Tam vonku je svet.
Tam je život.
Tam je slnko, ktoré lúčmi pohládza našu tvár. Vietor, ktorý nám rozfúka vlasy, padajúce vločky snehu a kvapky dažďa.
Žiadny deň sa už nevráti.
Ak cítite potrebu upratovať, upratujte.
Ale pamätajte, že príde zrazu staroba a už nič nebude také, aké je teraz.
Lebo aj vy sa zmeníte na prach..
Toto posolstvo odovzdajte všetkým krásnym ženám vo vašom živote .... Cit.web