29/07/2020
Pri mojej práci sa stretávam s rôznymi bytmi. Niektoré sú úžasné od prvého momentu, ako ich zbadáte, o iných si poviem, že sem by som sa nenasťahovala.
Ale nie je dôležité, čo si myslím ja. To najdôležitejšie vždy je, aby sa byt páčil tomu, kto v ňom bude bývať.
Čo poviete na takéto bývanie vy?