19/03/2026
Väčšina ľudí si myslí, že chudoba znamená nemať čo do úst. Omyl. ❌ V 21. storočí prichádza niečo oveľa nebezpečnejšie. Súhlasíte, alebo sme už ako spoločnosť príliš leniví na pravdu? 👇
Tu sa so mnou spojte:Dávid Jenčík0908 198 [email protected]:00 Úvod00:54 Čo je to chudoba?01:35 Štát blahobytu06:51 Čo ma bude tešiť, prečo som niečo...