07/03/2026
Chciałbym z całego serca podziękować za wszystkie dotychczasowe głosy oddane na mnie w plebiscycie na Najlepszego Doradcę Ubezpieczeniowego Roku.
Dzięki Waszemu wsparciu jestem obecnie na 3. miejscu! To dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.🫶
Głosowanie trwa jeszcze tylko kilka dni (do 12 marca), dlatego jeśli macie chwilę – będę bardzo wdzięczna za Wasz głos i udostępnienie posta.
Każdy głos może zrobić różnicę! 💪
Dziękuję za zaufanie, dobre słowo i każdą formę wsparcia. To dzięki Wam mogę robić to, co lubię najbardziej – pomagać w dbaniu o bezpieczeństwo Wasze i Waszych rodzin.
👉 Jeśli chcesz mnie wesprzeć, zagłosuj tutaj:
https://gazetawroclawska.pl/agnieszka-czeszejko/pk/8520213