24/04/2021
Nie odkładaj wszystkiego na później! ⏰
Szkodę komunikacyjną (poza pewnymi wyjątkami) można zgłosić do 3 lat wstecz, co daje nam poczucie - "spokojnie, mam dużo czasu".⚠️
Dlaczego mimo wszystko powinieneś ubiegać się o odszkodowanie jak najwcześniej?
Nawet, gdy nie dotyczy Cię jeszcze przedawnienie, mijające lata nie działają Tobie na korzyść. ⏳ Trudniej wtedy biegłym ustalić pewne fakty i wypłacić odpowiednie odszkodowanie.
Jeśli potrzebujesz pomocy przy wypłacie odszkodowanie lub wypłacona Ci kwota jest za niska - zgłoś się do Nas! Nasi profesjonaliści zadbają o możliwie najwyższą dopłatę. 🤝
_______________________________________________
Skontaktujcie się z nami przez messenger lub:
☎️ +48 22 304 44 44
📧 [email protected]