03/06/2026
Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Natalii Abramczyk oraz Pana Przemka Runowskiego za okazane serce i przekazanie pięknych prezentów z okazji Dnia Dziecka dla wychowanków naszej placówki.
Dzięki Państwa życzliwości i zaangażowaniu na twarzach dzieci pojawiło się wiele radości, uśmiechu i wzruszenia. Takie gesty mają ogromne znaczenie i pokazują, jak wiele dobra jest wokół nas.
Z całego serca dziękujemy za pamięć o naszych dzieciach oraz wsparcie, które sprawiło, że tegoroczny Dzień Dziecka był jeszcze bardziej wyjątkowy.
Z wyrazami wdzięczności
Dzieci oraz Wychowawcy Placówki ❤️