29/05/2018
Jeżeli ktoś ma możliwość to proszę o pomoc zwierzakom.
https://www.facebook.com/304551119750449/photos/a.304845473054347.1073741828.304551119750449/824638027741753/?type=3&theater
Co zrobić, gdy proszą nas o pomoc a my nie mamy środków ani miejsca. Ale czasem sytuację są tak tragiczne, że Niestety robi się rzeczy wykraczające poza możliwości.
Gmina na Podlasiu zastawiła klatkę łapkę na psa. Jakie było ich zdziwienie gdy rano zobaczyli tam szczeniaki!? Jak to się stało?
Jakiś '' pomysłowy '' człowiek wsadził w nocy maluchy. Pozbył się problemu. Nie ma możliwości aby maluchy same weszły, klatka jest tak czuła, że gdyby jeden Maluch nacisnąć łapka na dźwignię, przyciela by kolejnego maluszka. Jesteśmy załamani bezmyślności ludzi, ciągłym rozmnażaniem i brakiem odpowiedzialności ludzi, którzy na swoje życzenie powołali nowe istoty na ten świat.
A nasze długi? Nikogo z tych rozmnażaczy nie interesują. Maluszki przyjadą dziś po południu do nas, miały jechać do Schroniska w Radysach :(
Blagamy o każdy grosik
NUMER 72365 TREŚĆ S10880
Fundacja dla Szczeniąt Judyta
Nowy Białynin 43 96-513 Nowa Sucha
Bank Millenium 22 1160 2202 0000 0003 2388 6706
IBAN : PL22 1160 2202 0000 0003 2388 6706
SWIFT : BIGBPLPW.
PayPal: [email protected]
Dopisek : szczeniaki z klatki