Agnieszka Roszkiewicz- ubezpieczenia i rozwiązania emerytalne

Agnieszka Roszkiewicz- ubezpieczenia i rozwiązania emerytalne Każdy ma inną wizję szczęścia. Można na nie czekać, można je stworzyć i pielęgnując je można z nim zostać na zawsze - to jest polisa, którą razem stworzymy .

‼️ Życie często samo weryfikuje nasze wybory i decyzje.Szczególnie te, które podejmujemy na szybko, w sprawach na któryc...
14/04/2023

‼️ Życie często samo weryfikuje nasze wybory i decyzje.

Szczególnie te, które podejmujemy na szybko, w sprawach na których się nie znamy, bez pomocy specjalisty mogą odbić się przysłowiową czkawką.

Kiedy źle się czujemy, najczęściej szukamy pomocy u lekarza.
Kiedy psuje się nam samochód szukamy dobrego mechanika.
Kiedy chcemy aby nasze dzieci miały dobrą opiekę, szukamy najlepszych miejsc w przedszkolach i szkołach.

Dlaczego więc kupujemy polisy ubezpieczeniowe, które mają być wsparciem w trudnych, losowych sytuacjach, bez konsultacji z doradcą, przez internet, często sugerując się tylko składką⁉️
A potem dziwimy się, że to nie działa, złościmy się bo czujemy się oszukani - ale przez kogo???
Może to sami się oszukujemy udając specjalistów od ubezpieczeń???
"Co mi tu Pani opowiada, szwagier płaci 50 zł i WSZYSTKO ma"

Aż boję się zaglądać do takiej polisy i powiedzieć, że zazwyczaj nie ma tam nic, co pomoże kiedy zdrowie się posypie.

Dobra polisa to ta, która jest dopasowana do obecnych potrzeb i możliwości. To "przegadana"polisa.
Rozmowa z doradcą, który podobnie jak lekarz, mechanik czy nauczyciel jest specjalistą w swojej dziedzinie i warto mu zaufać pomoże dokonać najlepszego wyboru i nawet jeśli życie przyniesie problemy i kłopoty nie będziemy go żałować.

Dlatego rozmawiajmy o swoich ubezpieczeniach.

Zapraszam 515 308 011

Wszystkim moim Klientom na ten szczególny czas życzę chwili zatrzymania i pochylenia się nad Życiem, Sensem Istnienia, Ś...
08/04/2023

Wszystkim moim Klientom na ten szczególny czas życzę chwili zatrzymania i pochylenia się nad Życiem, Sensem Istnienia, Śmiercią i Narodzinami. Radujmy się i weselmy ☺️🥰

Prostota i skromność to piękne cechy.W życiu pełnym haosu, bieganiny, informacji z każdej strony, obowiązków, sztucznośc...
28/03/2023

Prostota i skromność to piękne cechy.

W życiu pełnym haosu, bieganiny, informacji z każdej strony, obowiązków, sztuczności, fałszu - często zapominamy o tym co najważniejsze - o prawdzie, skromności i spokoju.

Ważne abyśmy potrafili się zatrzymać, oddychać, rozmawiać, myśleć, kochać i czuć.

Takie moje "złote myśli" na dobranoc❤️❤️❤️

Spokojnej nocy☺️

CZAS to pojecie względne, zależy po której stronie drzwi stoimy😃Pewnie każdy z nas miewał odczucie, że minuty i godziny ...
25/03/2023

CZAS to pojecie względne, zależy po której stronie drzwi stoimy😃

Pewnie każdy z nas miewał odczucie, że minuty i godziny albo uciekają z prędkością światła albo trwają całą wieczność😟

Kiedy chcę się umówić na biznesowe spotkanie, na którym porozmawiamy o tym uciekającym czasie i jak dobrze zabezpieczyć siebie i najbliższych, często słyszę: "Nie mam czasu się z Panią spotkać"😔

I tak mijają tygodnie, miesiące, mija kolejny rok.
Pędzimy w tym kołowrotku zwanym życiem - i jeśli jest wszystko dobrze to nawet nie myślimy o tym aby się zatrzymać🏎🏎🏎

‼️ A ja chcę Was zatrzymać
‼️ Zdążyć przed chorobą albo wypadkiem
‼️ 30 minut rozmowy, o tym jak szybo ucieka czas, o tym jak dzisiaj wygląda Wasze życie i jak dobrze je zabezpieczyć, to chyba nie aż tak dużo???

Może już CZAS na nasze spotkanie????
Czekam 515 308 011

Z natury jestem wrażliwą osobą ☺️Wzrusza mnie piękno tego Świata, ale i też jego wrogość 🥲Wzrusza mnie koncert wioloncze...
18/03/2023

Z natury jestem wrażliwą osobą ☺️
Wzrusza mnie piękno tego Świata, ale i też jego wrogość 🥲
Wzrusza mnie koncert wiolonczelisty, ale też perkusisty 🥹
Wzruszają mnie bajki, ale też filmy sensacyjne, w których wygrywa prawda 🥲
Wzruszają mnie również spotkania z moimi klientami, szczególnie te, na których słyszę ich prawdziwe historie o życiu. ❤️
A życie bywa przewrotne, czasami dużo nam daje i jeszcze więcej zabiera, czasami bezlitośnie rzuca kolejne kłody pod nogi, czasami nie daje nam szans i przegrywamy to życie w młodym wieku, a przecież tyle mieliśmy pięknych planów🥹
Czasami przynosi nieoczekiwane zwroty akcji i w najgorszym, najczarniejszym momencie zaczyna przyświecać nadzieja.
Oj różnie to życie wygląda.🙃

Cieszy mnie ogromnie i wzrusza to, że poprzez swoją pracę mogę chociaż trochę być tym promykiem słońca i nadziei.

Dziękuję za zaufanie 🥰🥹

SEN ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego niedobory powodują gorsze samopoczucie, brak k...
10/03/2023

SEN ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego niedobory powodują gorsze samopoczucie, brak koncentracji, poważne choroby i zaburzenia.

Często jednak codzienne problemy, pęd życia, stres i zmartwienia nie pozwalają nam spokojnie spać.
To odbija się na zdrowiu i tworzy się błędne koło - czujemy się co raz gorzej, to nas martwi i nie możemy spać😔

A o co się martwimy?
Według badań najczęściej martwimy się o naszych najbliższych.
📍 O to, jak sobie poradzą kiedy nas zabraknie?
📍 Jak żona/mąż spłaci wszystkie zobowiązania finansowe jeśli przestanę zarabiać z powodu choroby?
📍 Co się stanie z moją firmą jeśli np.wypadek spowoduje moje kalectwo?
📍 A co będzie z naszymi dziećmi jeśli zdarzy się to najgorsze i razem zginiemy w wypadku? Przecież i tak się zdarza
📍 A jak będziemy żyć jeśli dostanę diagnozę nowotworu złośliwego, tak jak moja sąsiadka?

I nawet jeśli dzisiaj wszystko pięknie się układa, to czasami takie myśli spędzają sen z powiek.

Jest na to jedno rozwiązanie - spotkanie z doradcą ubezpieczeniowym !!!

A Ty możesz spać spokojnie?
Jeśli nie - nie czekaj aż zmartwienia i brak snu spowodują ciężkie zaburzenia Twojego zdrowia - spotkajmy się i razem zadbajmy o spokojny sen dla całej Twojej rodziny

Zapraszam 515 308 011

Wszystkim życzę spokojnej nocy😘

Kolejny weekend za nami.😎Centrum miasta Poznania jak zwykle zatłoczone. Galerie handlowe, kina, place zabaw, targi, kawi...
06/03/2023

Kolejny weekend za nami.😎
Centrum miasta Poznania jak zwykle zatłoczone.
Galerie handlowe, kina, place zabaw, targi, kawiarnie, restauracje, kluby pełne ludzi. Bawimy się, spotykamy z przyjaciółmi, relaksujemy, zwiedzamy🍟🍔🍕🍨🍰🍿☕️🍺🍹 spędzamy miło czas.
Po tygodniu ciężkiej pracy - przecież się należy odpoczynek.

A mnie zastanawia jedno - dlaczego przez jeden weekend potrafimy wydać 200 zł, 300 zł, 400 zł i więcej, a kiedy rozmawiamy o zabezpieczeniu tej ciężkiej pracy na trudne życiowe sytuacje np. choroba nowotworowa, to chcemy wydać najlepiej 50 zł w miesiącu????

Dlaczego serwujemy co weekend dzieciom kolejne danie w McDonald, które o zgrozo powoduje ciężkie choroby, a kiedy rozmawiamy o ubezpieczeniu dla dzieci z powodu choroby, to 70% rodziców mówi, że same umowy wypadkowe wystarczą na polisie.

Dlaczego z taką lekkością zamawiamy kolejnego drinka za 70 zł, a kiedy rozmawiamy o kalectwie albo niezdolności do pracy, to każdy zasłania się "grupówką" w pracy - a tam tego nie ma albo jest w małym zakresie - ja to wiem.

Kiedy zaczniemy na poważnie traktować życie, które jest piękne, ale też pełne niespodzianek, niestety nie raz tych niemiłych????

Czy nie warto oprócz cudownych weekendów mieć spokojnej głowy, że moja rodzina jest dobrze zabezpieczona i nawet jak zadzieje się coś złego, to sobie poradzi i nie obniży standardu
życia ????

Może warto zrobić sobie taki rachunek sumienia????
A Ty ile wydałeś w ten weekend????
Sprawdźmy co za tą kwotę może być w polisie !!!

Zapraszam 515 308 011

Kolejne spotkania z Klientami za mną.Zawsze po takich spotkaniach zastanawiam się: " Czy wszystko co ważne powiedziałam?...
01/03/2023

Kolejne spotkania z Klientami za mną.
Zawsze po takich spotkaniach zastanawiam się:
" Czy wszystko co ważne powiedziałam?"
" Czy dałam z siebie wszystko?"
" Czy moja mała misja jaką mam w sercu, aby zabezpieczyć rodziny w dobry i rzetelny sposób została spełniona?"
" Czy zrobiłam wszystko co najlepsze dla Klienta?"

Każde spotkanie jest inne. Jedne szybkie i krótkie, bo takie mamy czasy, że wszyscy pędzimy.
Drugie z kawą i ciachem i historiami z życia. Takie spotkania uwielbiam - historie ludzi - ich radości i smutki, żale i oczekiwania, takie zwykłe, takie po prostu, takie życiowe.

Dzisiaj też usłyszałam historię z życia, niestety bez happy endu. Będę ją na długo nosić w sercu, będzie dla mnie inspiracją do kolejnych spotkań z Klientami i doda mi odwagi aby poruszać te najtrudniejsze tematy - tematy śmierci młodych osób, które zostawiają małe dzieci i bezradną rodzinę, która latami, a być może już nigdy nie pogodzi się ze śmiercią.
Rodzinę, która w rozpaczy szuka każdego rozwiązania, a kiedy już wie, że takiego nie ma, to robi wszystko, aby te ostatnie wspólne chwile były wartościowe, były łagodne, były wygodne dla chorej osoby ( specjalne łóżka, materace, masaże )
W tej rozpaczy i bólu, kiedy serce pęka a rozum zaprzecza temu co nieuniknione nie chcemy liczyć pieniędzy i martwić się o nie. Chcemy po prostu do końca BYĆ.

Polisa też w tym pomaga - bo to pieniądze, które jeśli nie ratują życia, bo niestety nie zawsze to możliwe, to pomagają w tej ostatniej drodze.

Dziękuję moim Klientom, którzy stają się dla mnie jak rodzina, za wszystkie Wasze historie, którymi się dzielicie ze mną. DZIĘKUJĘ💞

‼️Tylko wczoraj ( 24.02.2023 ) na terenie Polski doszło do 48 wypadków drogowych, w których zginęły 4 osoby, a 64 został...
25/02/2023

‼️Tylko wczoraj ( 24.02.2023 ) na terenie Polski doszło do 48 wypadków drogowych, w których zginęły 4 osoby, a 64 zostały ranne.

Wypadki drogowe to nie jedyne nagłe zdarzenia jakie mogą nas zaskoczyć, czasami we własnym domowym zaciszu łamiemy ręce i nogi, spadamy z drabiny albo innych samodzielnie zrobionych konstrukcji ( Panie wiedzą co mam na myśli :) wieszanie firanek z krzeseł i taboretów ), przewracamy się o własne nogi ( znam z autopsji🤦‍♀️) wylewamy na siebie wrzątek !!!

Assistance wypadkowy - to pomoc w diagnostyce i leczeniu oraz powrocie do zdrowia po wypadku - czy warto - przekonaj się sam !!

Tak sobie siedzę i myślę: "jak byłoby cudownie, gdybyśmy wszyscy żyli w szczęściu i zdrowiu. Gdyby nie było chorób, wiru...
22/02/2023

Tak sobie siedzę i myślę: "jak byłoby cudownie, gdybyśmy wszyscy żyli w szczęściu i zdrowiu. Gdyby nie było chorób, wirusów, stresu."

Ach.... rozmarzyłam się trochę :)

Niestety nie unikniemy tego :(
Jedni z nas będą mieli szczęście i do późnej starości odwiedzą lekarza tylko kilka razy.
Drudzy na życiowej drodze trafią na jakiś czas do szpitala.
Innym posypie się zdrowie na tyle mocno, że będą musieli zrezygnować na jakiś czas z pracy.
Kolejni spędzą długie miesiące a nawet i lata na leczeniu tych najgorszych chorób.:(

W swojej pracy codziennie spotykam ludzi.
Tych szczęściarzy, którzy nigdy nie chorują i też Tych, których los nie oszczędza.
Ci pierwsi nie raz mówią: " Po co mi ta polisa, płacę i płacę i nic z niej nie mam" - odpowiadam: "To tylko się cieszyć i pogratulować bo to oznacza, że nic złego się nie stało w Państwa życiu"

Ci drudzy mówią: "Jakie szczęście w tym nieszczęściu, że mamy tą polisę" - odpowiadam "To tylko się cieszyć i pogratulować decyzji i świadomości, że nigdy nie wiemy co nas spotka, a polisa może bardzo pomóc w tych najtrudniejszych chwilach"

Dla mnie są to BOHATEROWIE, którzy zadbali o siebie i swoje rodziny !!!!
Bo nie okłamujmy się - nikt z nas nie odkłada pieniędzy po to aby się leczyć !!!
Jeżeli już coś odkładamy ( a to temat na osobny post) to jest to na wakacje, na remont, czasami na nowe auto, ale nie na leczenie.

A tak swoją drogą, to ile lat musielibyśmy odkładać aby pozwolić sobie i swoim dzieciom na leczenie w zagranicznych klinikach?
Aby nie stać w kolejce na eksperymenty onkologiczne i modlić się żeby leki, które nam podadzą przyniosły pożądany efekt, tylko leczyć się prywatnie?
Ile tak naprawdę przeciętny "Kowalski"odłoży i nigdy nie wykorzysta na inne cele tylko będzie zbierał latami" w razie gdyby zachorował"?

Dlatego właśnie są polisy.

A Ty jaką masz?
Zadzwoń 515 308 011- razem to sprawdzimy

🖤Nikt z nas nie wie kiedy umrze !!!!📍Może jesteś młody i w głowie masz pełno planów na przyszłość?📍Może masz cudowną rod...
19/02/2023

🖤Nikt z nas nie wie kiedy umrze !!!!

📍Może jesteś młody i w głowie masz pełno planów na przyszłość?

📍Może masz cudowną rodzinę, małe dzieci, dom na kredyt?

📍Może Twoje dzieci są już duże, ale wciąż macie wspólne plany i tyle marzeń do spełnienia?

📍Może zostaliście już sami - szczęśliwi staruszkowie?

Każdy etap w życiu jest cudowny i szczególny dla nas i naszych ukochanych, niestety nie wiemy kiedy umrzemy !!!!

🛑Co zostawisz po sobie?
🛑Z jakimi kłopotami będą musieli się mierzyć Twoi najbliżsi?
🛑Jak poradzą sobie bez wsparcia finansowego?

Jest niedziela - usiądź, zamknij oczy i zastanów się jak to może wyglądać.🖤
Zadzwoń albo napisz do mnie, razem zabezpieczymy tych, których kochasz ❤️❤️❤️ 515 308 011

Adres

Grunwaldzka 186, Pixel 4
Poznan
60-166

Telefon

+48515308011

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agnieszka Roszkiewicz- ubezpieczenia i rozwiązania emerytalne umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij