14/04/2023
‼️ Życie często samo weryfikuje nasze wybory i decyzje.
Szczególnie te, które podejmujemy na szybko, w sprawach na których się nie znamy, bez pomocy specjalisty mogą odbić się przysłowiową czkawką.
Kiedy źle się czujemy, najczęściej szukamy pomocy u lekarza.
Kiedy psuje się nam samochód szukamy dobrego mechanika.
Kiedy chcemy aby nasze dzieci miały dobrą opiekę, szukamy najlepszych miejsc w przedszkolach i szkołach.
Dlaczego więc kupujemy polisy ubezpieczeniowe, które mają być wsparciem w trudnych, losowych sytuacjach, bez konsultacji z doradcą, przez internet, często sugerując się tylko składką⁉️
A potem dziwimy się, że to nie działa, złościmy się bo czujemy się oszukani - ale przez kogo???
Może to sami się oszukujemy udając specjalistów od ubezpieczeń???
"Co mi tu Pani opowiada, szwagier płaci 50 zł i WSZYSTKO ma"
Aż boję się zaglądać do takiej polisy i powiedzieć, że zazwyczaj nie ma tam nic, co pomoże kiedy zdrowie się posypie.
Dobra polisa to ta, która jest dopasowana do obecnych potrzeb i możliwości. To "przegadana"polisa.
Rozmowa z doradcą, który podobnie jak lekarz, mechanik czy nauczyciel jest specjalistą w swojej dziedzinie i warto mu zaufać pomoże dokonać najlepszego wyboru i nawet jeśli życie przyniesie problemy i kłopoty nie będziemy go żałować.
Dlatego rozmawiajmy o swoich ubezpieczeniach.
Zapraszam 515 308 011