Zen-Car Ubezpieczenia i Rejestracja Pojazdów Mosina

Zen-Car Ubezpieczenia i Rejestracja Pojazdów Mosina ZEN-CAR REJESTRACJA POJAZDÓW KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH
● Wydział Komunikacji
● Urząd Celny
● Urząd Skarbowy
● Tłumaczenia dokumentów

Rejestracja pojazdów • Ubezpieczenia
🚗 OC/AC
🏡 Dom • 🏢 Firma • ❤️ Życie • ✈️ Podróż
📄 Tłumaczenia dokumentów
💰 Akcyza / Podatek
📍 Mosina i okolice
🤝 9 lat doświadczenia

03/04/2026

🐣🐰🌸Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym zatrzymać się na chwilę…
i po prostu powiedzieć — dziękuję 💜🩷💛

Dziękuję, że jesteście🙏
Że od 9 lat mogę spotykać Was każdego dnia,
rozmawiać, pomagać, czasem wysłuchać,
a czasem po prostu razem się uśmiechnąć.

Dziękuję za każde:
🌸 „Pani Justynko, dzień dobry” 🩷
🌸 za dzieci, które wpadają z uśmiechem 🍭👦🏻
🌸 za rozmowy nie tylko o dokumentach📃
🌸 za zaufanie, którym mnie obdarzacie🩷

To dzięki Wam Zen-Car to nie tylko miejsce pracy…
To miejsce, gdzie spotykają się ludzie,
gdzie można poczuć spokój,
gdzie można przyjść tak po prostu — jak do kogoś bliskiego.
Bo dla mnie najważniejsze są relacje,
zaufanie i poczucie, że jesteśmy dla siebie nawzajem🤝

Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam:
🐣 spokój w sercu
🐣 ciepło rodzinnych chwil
🐣 radość dziecięcego uśmiechu
🐣 nadzieję i poczucie bezpieczeństwa

Życzę, abyście spędzili ten czas wśród ludzi, którzy są dla Was ważni,
którzy dają ciepło,wsparcie i poczucie bliskości💛

Dziękuję, że wspólnie tworzymy Zen-Car…
miejsce z sercem💙
Wszystkiego co najpiękniejsze na te Święta🐰💜
J. Zen-Car 🚙💜

Rejestracja pojazdów • Ubezpieczenia
🚗 OC/AC
🏡 Dom • 🏢 Firma • ❤️ Życie • ✈️ Podróż
📄 Tłumaczenia dokumentów
💰 Akcyza / Podatek
📍 Mosina i okolice
🤝 9 lat doświadczenia

🌸💜🌸…DZIEŃ KOBIET…🌸🩷🌸…Dziś post trochę inny niż zwykle…bo w takim dniu chce się powiedzieć coś więcej niż tylko „Wszystki...
08/03/2026

🌸💜🌸…DZIEŃ KOBIET…🌸🩷🌸

…Dziś post trochę inny niż zwykle…
bo w takim dniu chce się powiedzieć coś więcej niż tylko „Wszystkiego najlepszego”….
Zwłaszcza kiedy sama jestem Kobietą…

Jestem przede wszystkim Mamą.
Dumną Mamą Zenka💜💛💜
I każdego dnia uczę się przy Nim, jak ogromną moc ma miłość, cierpliwość oraz szacunek do Małego Człowieka ❤️
I to jest moja największa moc.

Prowadzę firmę…
Rejestruję Wasze pojazdy…
Jestem Agentem Ubezpieczeniowym..
Buduję swoją drogę i firmę na własnych zasadach
I wkładam w to całe moje ❤️ zaangażowanie i indywidualne podejście 💜

Mam historię zapisaną na skórze-tatuaże.
Ale to nie one mówią, kim jestem.
O człowieku mówi serce, wartości i dobro, które daje innym.
Bo perfekcja nie mówi o tym, kim jesteśmy naprawdę.
To serce, odwaga i charakter budują Nas naprawdę.

Często właśnie wtedy, gdy życie wystawia nas na próbę, odkrywamy w sobie więcej, niż same się spodziewałyśmy.

Kocham dawać uśmiech…
Kocham dawać wiarę…
Bo wiem, jak wiele potrafi zmienić jedno zdanie:
„Jesteś wystarczająca.”💜

Każda z nas ma swoją historię.
Każda z nas czasem się potyka.
Ale w każdej z nas jest też coś wyjątkowego — często większego, niż same w sobie widzimy.

Piszę to nie dlatego, że wiem wszystko.
Piszę to, bo też się uczę — kochać siebie mocniej każdego dnia🔥

Nie jestem kobietą bez skazy.
Jestem sobą-zawsze! Nie udaje kogoś kim nie jestem i nigdy nie będę- bo wypada.
I to jest moja największa SuperMoc💪🏻💜

❤️Z całego serca życzę Wam pięknego
Dnia Kobiet❤️💛🧡🩷💚🩵💙💜

Bądźcie dobre dla siebie.
Wierzcie w siebie trochę bardziej.
I nigdy nie zapominajcie, ile w Was jest światła —
bo świat naprawdę go potrzebuje🌍🔥💜
pozdrawiam, J.🦋

⚠️✨🚫➡️ Chciałam Was uprzedzić, że w dniach 23-27 LUTY BIURO BĘDZIE ZAMKNIĘTE 🚫❌Ten tydzień REJESTRUJE CODZIENNIE⚠️⚠️⚠️Ro...
16/02/2026

⚠️✨🚫➡️ Chciałam Was uprzedzić, że w dniach
23-27 LUTY BIURO BĘDZIE ZAMKNIĘTE 🚫❌
Ten tydzień REJESTRUJE CODZIENNIE⚠️⚠️⚠️

Robię - „Mama trip” 🤭😊🌍
Wiecie co ❓
Uważam, że podrózowanie z dzieckiem jest czymś najpiękniejszym. To nie przeszkoda - to przywilej.
To wspólne odkrywanie świata oczami pełnymi zachwytu💛 Z dzieckiem nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko przygody, które czekaja,
by je przeżyć razem.
Bo kiedy idziemy ramie w ramie, Świat staje się bliższy, cieplejszy i bardziej Nasz...❤️
Najważniejsze nie jest dokad jedziemy...
tylko że jedziemy razem🧡🌍✨

🚛⚠️✅ Dlatego w tym tygodniu 14-19 jestem dla Was codziennie i z całego serca zapraszam do kontaktu.
⚠️⚠️Rejestruje codziennie 🛻🚙🚘🏍️🛵🚛✅

Mam sporo wznowień ubezpieczeń, wiec jeśli coś się zbliża - dajcie znac wcześniej 🙏
Aczkolwiek wszystkim dałam informację 💙

⛷️🎿Pamiętajcie też o ubezpieczeniu na ferie zimowe dla swoich dzieci i dla siebie🩷⛷️🏂☀️🏖️
Zapraszam po oferty ☺️

Jeśli nie odbieram telefonu, to tylko dlatego, że jestem z Klientami w biurze.
Każdy telefon jest dla mnie ważny - oddzwaniam najszybciej, jak mogę 📞
Dziękuję za Wasza wyrozumiałość i zaufanie💙
Do zobaczenia ☺️
————————————————————————
💜Tak ….
Kocham moją pracę.
Kocham moment, kiedy wszystko jest dopięte, podpisane i bezpieczne✨✍️
Bo dla mnie to nie papier.
To spokój czyjejś rodziny.
Ja nie sprzedaje polis -ja dbam o relacje na lata💜

Jesli szukasz kogoś, kto „zrobi polisę" — znajdziesz wielu.
Jesli szukasz kogoś, kto naprawde zadba o Ciebie- zapraszam 🤝

Pozdrawiam, J.

❤️🦌🎄…Boże Narodzenie to również czas, kiedy niebo łączy się z ziemią, a Nasi bliscy, choć nieobecni ciałem, są obecni w ...
22/12/2025

❤️🦌🎄…Boże Narodzenie to również czas,
kiedy niebo łączy się z ziemią, a Nasi bliscy, choć nieobecni ciałem, są obecni w każdym uderzeniu serca i każdym wspomnieniu…❤️
….Pamiętam, jak bardzo moja Mama kochała Boże Narodzenie…❤️
Pamiętajmy o tych,których już z Nami nie ma🕯️❤️🖤

… Kochani wielu z Was otrzymało ode mnie już życzenia osobiście bądź w wiadomości ,tym którym nie miałam możliwości ich złożyć … pragnę napisać:
..W te Święta Bożego Narodzenia 🎅🎄
życzę Wam tylko czasu...
Czasu z bliskimi, czasu by nigdy go nie zabrakło...
Czasu na radość , na uśmiech😊
Życzę Wam czasu na oglądanie nieba 💫
na spełnianie marzeń💚💛🧡
Czasu na rozmowę,
Czasu na miłość ❤️
Idźcie zawsze tam, gdzie jesteście doceniani, gdzie Wasza obecność jest priorytetem a nie dodatkiem. Jeśli wierzycie w marzenia- idźcie za nimi całym sercem ❤️
A jeśli czujecie, że upadacie- podnieście się, bo właśnie tak rodzi się siła.
I pamiętajcie o NAJWAŻNIEJSZYM :
Jeżeli potrzebujesz pomocy- umiejcie o nią poprosić .To nic, że się załamujesz i musisz zostać uratowany. W rzeczywistości, czasami proszenie
o pomoc to najodważniejsza rzecz,
jaką możemy zrobić❤️💚🩵

Życzę Wam żebyście potrafili być Mikołajem codziennie dla drugiego człowieka, bo dobroć i miłość czynią piękno na tym świecie,
Ja w to wierzę❤️☺️🎅
Wierze -w drugiego człowieka❤️

Dziękuję Wam za cały kończący się ten rok Razem🩵
Życzę Wam Pięknych Świąt, które będą jak reset
a nie jak wyścig ....🎄⭐
Szczęśliwego Nowego Roku❤️🩵❤️🥳

P.s Mój wymarzony Sylwester - spędzić go
w piżamie pod kocykiem przy kominku 😅
z paczką dobrych chipsów , sushi 🍣
i kolekcja dobrych filmów 🎬
Wszystkiego co najpiękniejsze dla Was❤️❤️❤️❤️
J. Zen-Car

🦌🎅🏻💫🩵Dzień dobry 🙌🦌🎅🏻💫🩵Poniżej plan pracy biura w okresie Świątecznym 🦌Zachęcam do rejestracji w tym tygodniu- przypomin...
16/12/2025

🦌🎅🏻💫🩵Dzień dobry 🙌🦌🎅🏻💫🩵
Poniżej plan pracy biura w okresie Świątecznym 🦌
Zachęcam do rejestracji w tym tygodniu- przypominam równocześnie o obowiązku rejestracji jak i również zawiadomienia o zbyciu pojazdu
w terminie 30 dni.
Miłego dnia 💙 J.

Zapraszam 💚💚💚…Na boisku nie chodzi o to, by pokonać przeciwnika, ale by przekraczać własne granice💚rocznik 2017 trzymam ...
04/12/2025

Zapraszam 💚💚💚
…Na boisku nie chodzi o to, by pokonać przeciwnika, ale by przekraczać własne granice💚rocznik 2017 trzymam za Was mocno kciuki💚

🧇🥪🍰🍪KAWIARENKA z nagrodami "2017" UKS Orlik Mosina 🍿🍭🍬🧃🥤

niedziela 07.12.2025r.
🔖Sprzedaż 9:00-13:00🤩

Podczas trwania całego Turnieju rocznika 2017 działać będzie kawiarenka z przepysznymi domowymi wypiekami, kawą, herbatą, tostami, popcornem i.... mega nagrodami 🎁🎉

Nagrody ufundowane przez naszych wyjątkowych sponsorów:
🎈AutoSpec - mechanika samochodowa - Mosina Krosinko
🎈Jowi Szklarstwo
🎈Wielkopolski Indyk
🎈Zen-Car Ubezpieczenia i Rejestracja Pojazdów Mosina
🎈Kordian Gadomski
🎈Kasia Kaźmierczak Fotografia

Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie 💚
Gorąco zapraszamy do kawiarenki Orlikowej ☕️🫖
Nie może Was zabraknąć!

..🍁🍁Jesień zawsze była moja ulubiona porą roku. Czas, kiedy wszystko eksploduje ostatnim pięknem, jakby natura przez cał...
13/10/2025

..🍁🍁Jesień zawsze była moja ulubiona porą roku. Czas, kiedy wszystko eksploduje ostatnim pięknem, jakby natura przez cały rok gromadziła je na wielki finał….🍁🤎

Kochane Klientki🤎🩷….
Październik oznacza nie tylko kalendarzową jesień, lecz także miesiąc świadomości dotyczącej raka piersi – stąd często spotykana nazwa
„Różowy Październik🩷🎀 To czas licznych inicjatyw mających na celu zwiększenie wiedzy na temat profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia nowotworów piersi. Symbolem kampanii jest różowa wstążka, czyli wyraz solidarności z kobietami dotkniętymi tą chorobą. Nowotwór nie jest łatwą chorobą -to często nie równa walka … wiem coś o tym bo zabrał mi osoby bliskie memu sercu🩷🖤
Zadbajcie o siebie, pomyślcie o dobrym ubezpieczeniu dla siebie i swoich bliskich …to że dziś jesteś zdrowa/zdrowy nie oznacza, że za rok nie będziesz walczyć o swoje życie …to często trudny okres, dla Twoich bliskich również -zwłaszcza kiedy jesteś jedynym żywicielem rodziny. To są tragedie ludzi, ciężkie sytuacje zwłaszcza dla chorego. Starasz się być silnym ale często po prostu nie dajesz rady🥹 Często to Ty byłeś wsparciem dla Rodziny a teraz Twoja rodzina musi wziąć na barki walkę o Twoje życie i być dla Ciebie wsparciem. Uwierzcie mi często słyszę to w mojej pracy … życie naprawdę bywa okrutne.

Przesyłam Wam tysiące uśmiechów 🤗 i dobrych pozytywnych myśli 💭 , bo każdy z Nas nie zależnie od poglądów czy statusu materialnego jest tyle wart, ile warta jest dobroć jego serca, którą dzieli się z innymi🧡❤️🩷

…Gdyby rok schowany był w zegarze, jesień byłaby magiczna godziną….niech Wasza magiczna godzina będzie każdego dnia🫶

📌Zapraszam do kontaktu nie tylko w kwestii rejestracji pojazdów ale również ubezpieczeń :

🧑‍🧑‍🧒‍🧒życie 🏡majątkowe ✈️podróżne 🚙🛵OC/AC
🏭firmowe

Jestem codziennie 14-19
Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na osobności -wiem że ludzie mają różne sytuacje życiowe -napisz lub zadzwoń , postaram się znaleść dla Ciebie czas
w godzinach poza moją pracą.
📌 Jeżeli masz już swojego Agenta Ubezpieczeniowego- porozmawiaj z Nim tak od serca. Zrobić polisę byle byla to nie problem- zrobić polisę którą Cię zabezpieczy na najgorsze tj sztuka i to nie jest 5 minut. To są często długie rozmowy- zanim dojdzie do jej podpisania. Sprawdź ze swoim Agentem zakres obecnej polisy, może warto ją zmienić, bo masz w niej zakresy z których już nigdy nie skorzystasz a za które płacisz kosztem lepszego zakresu zabezpieczenia siebie, warto się nad tym pochylić .
Pięknego dnia 🩷 J.

Kochane Klientki💛💙💛Z okazji tego Pięknego Święta -Dzień Mamy❤️❤️❤️Życzę Wam, żebyście były taka kobieta-Mamą na którą sa...
26/05/2025

Kochane Klientki💛💙💛
Z okazji tego Pięknego Święta -Dzień Mamy❤️❤️❤️
Życzę Wam, żebyście były taka kobieta-Mamą
na którą same spoglądałybyście z uśmiechem, podziwem, od której chciałybyście czerpać inspiracje💛🧡💛
Wspaniałego Dnia Mamy🧡
Dla tych Mam, których już nie ma💔światełko do Nieba.
🖤

💛💚💛  Hello Styczeń  💛💙💛Co mówicie, spadnie jutro śnieg ❓🙈❄️🥶Mała przypominajka😅💥❓Cóż ciekawego załatwisz w Zen-Car …❓🧐📌R...
02/01/2025

💛💚💛 Hello Styczeń 💛💙💛

Co mówicie, spadnie jutro śnieg ❓🙈❄️🥶
Mała przypominajka😅💥
❓Cóż ciekawego załatwisz w Zen-Car …❓🧐

📌Rejestracja pojazdów sprowadzonych i krajowych
w 1 dzień 💥🔥🛻

📌 OC / AC 🛻🏍️🚚

📌 ubezpieczenie domów 🏡

📌 ubezpieczenie firmy 🤝

📌 ubezpieczenie na życie 🧑‍🧑‍🧒‍🧒

📌 ubezpieczenie podróżne ✈️🧳
Tu na chwilę się zatrzymam: pamiętajcie, że możecie zrobić u mnie polisę -koszty od odwołania podróży turystycznej (często dużo taniej niż w Biurze Podróży na tych samych zakresach )
- warto bo życie pisze różne scenariusze 🎬),
☃️❄️Zbliżają się ferie zimowe pamiętajcie o dobrej polisie, która zabezpieczy Was na stokach 🏂⛷️
Zwłaszcza tych najmłodszych 👧🏻🧒🏻
Wypadki się zdążają i patrząc na moich Klientów niestety często poważne ☹️ 🏥🚁

❄️⛷️🏂 A jak już o feriach…..
❌❌ Biuro w terminie 27.01-03.02.2025 r.
będzie ZAMKNIĘTE ❌❌
Ja jednak wybieram się w stronę ☀️💛☀️
Zimie mówię stanowczo NIE 😅
Będę jeszcze o tym przypominać ☺️
Miłego dnia 💛

📆💼 Biuro czynne:
Poniedziałek 10-18
Wtorek-Piątek 14-19

P.s a teraz sprawdzę, kto czyta całe moje posty😂😅
To jeno z moich ulubionych zdjęć … kto zgadnie gdzie było zrobione 💚❓z chęcią bym tam wróciła 😍
…Podróżowanie uczy skromności…Widzisz, jak niewiele miejsca zajmujesz w świecie….🌍💚

🥳🥳🥳   🎉🎉🎉   💥💥💥   Nie życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku...Bo czuję, że to nie wystarczy…🤷‍♀️Życzę Wam , aby z każdej bl...
31/12/2024

🥳🥳🥳 🎉🎉🎉 💥💥💥

Nie życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku...

Bo czuję, że to nie wystarczy…🤷‍♀️
Życzę Wam , aby z każdej blizny wypływał w końcu
uśmiech❤️😊💙
Obyście mieli nowe marzenia💭🪄nawet jeśli nadal macie niedokończone rachunki z przeszłością.
Żebyście poczuli, że żyjecie nawet jeśli iluzje
zgasły…🎩🧙‍♀️
Upijajcie się chęcią życia, śmiechu, ryzykowania, robienia tego, na co się nie odważyliście…
Tańczcie, nawet jeśli inni nie słyszą Waszej muzyki…
Nie życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku...
Nie, nie.
Życzę Wam abyście każdego dnia byli szczęśliwi,żebyście byli najlepszą wersją siebie i jeśli czujecie , że się zgubiliście życzę Wam abyście się odnaleźli…❤️
Nie życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku….
Życzę Wam aby każdy dzień Waszego życia był takim Nowym Rokiem.
Bo tak sobie myślę, że właśnie na to zasługujecie❤️

Dziękuję za ten Rok naszej Wspólnej współpracy.
Mam nadzieję, że każdy z Was poczuł się u mnie miło obsłużony i wyszedł w pełni zadowolony, że nikogo
w najmniejszym stopniu nie zawiodłam ,bo Kocham swoją pracę i mam nadzieję, że czujecie to będąc
u mnie tak na 100%
Do zobaczenia w 2025 🥳💙
I dziękuję, choć to za mało za 2024 ❤️💙❤️
J.

🎄⭐️🎄   🎅🏻⭐️🎅🏻   🎄⭐️🎄  🎅🏻⭐️🎅🏻… Kończąc ten zakręcony tydzień pracy😅🎅🏻⭐️Chciałabym życzyć Wszystkim moim Klientom cudownyc...
20/12/2024

🎄⭐️🎄 🎅🏻⭐️🎅🏻 🎄⭐️🎄 🎅🏻⭐️🎅🏻
… Kończąc ten zakręcony tydzień pracy😅🎅🏻⭐️
Chciałabym życzyć Wszystkim moim Klientom
cudownych Świąt Bożego Narodzenia💙❤️
Życzę Wam dużo szczęścia - nie da się w życiu zrobić zapasów szczęścia, nie da się zrobić zapasów miłości …Nie da się żyć na zapas.
Więc żyjcie tu i teraz ….jakkolwiek najpiękniej potraficie❤️
Dziękuję za ten wspólny kończący się Rok❤️💙
Sukces to suma małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu, dzięki Wam ja już osiągnęłam wielki sukces i za to z całego ❤️ dziękuję 💙
Wszystkiego co najpiękniejsze ❤️🎅🏻🎄
Pozdrawiam, J.

❌ Przypominam w dniach:
23.12-29.12.2024 Biuro będzie zamknięte ❌

Adres

Dworcowa 2a
Mosina
62-050

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 14:00 - 19:00
Wtorek 14:00 - 19:00
Środa 14:00 - 19:00
Czwartek 14:00 - 19:00
Piątek 14:00 - 19:00

Telefon

536536444

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zen-Car Ubezpieczenia i Rejestracja Pojazdów Mosina umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Zen-Car Ubezpieczenia i Rejestracja Pojazdów Mosina:

Udostępnij