03/04/2026
🐣🐰🌸Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym zatrzymać się na chwilę…
i po prostu powiedzieć — dziękuję 💜🩷💛
Dziękuję, że jesteście🙏
Że od 9 lat mogę spotykać Was każdego dnia,
rozmawiać, pomagać, czasem wysłuchać,
a czasem po prostu razem się uśmiechnąć.
Dziękuję za każde:
🌸 „Pani Justynko, dzień dobry” 🩷
🌸 za dzieci, które wpadają z uśmiechem 🍭👦🏻
🌸 za rozmowy nie tylko o dokumentach📃
🌸 za zaufanie, którym mnie obdarzacie🩷
To dzięki Wam Zen-Car to nie tylko miejsce pracy…
To miejsce, gdzie spotykają się ludzie,
gdzie można poczuć spokój,
gdzie można przyjść tak po prostu — jak do kogoś bliskiego.
Bo dla mnie najważniejsze są relacje,
zaufanie i poczucie, że jesteśmy dla siebie nawzajem🤝
Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam:
🐣 spokój w sercu
🐣 ciepło rodzinnych chwil
🐣 radość dziecięcego uśmiechu
🐣 nadzieję i poczucie bezpieczeństwa
Życzę, abyście spędzili ten czas wśród ludzi, którzy są dla Was ważni,
którzy dają ciepło,wsparcie i poczucie bliskości💛
Dziękuję, że wspólnie tworzymy Zen-Car…
miejsce z sercem💙
Wszystkiego co najpiękniejsze na te Święta🐰💜
J. Zen-Car 🚙💜
Rejestracja pojazdów • Ubezpieczenia
🚗 OC/AC
🏡 Dom • 🏢 Firma • ❤️ Życie • ✈️ Podróż
📄 Tłumaczenia dokumentów
💰 Akcyza / Podatek
📍 Mosina i okolice
🤝 9 lat doświadczenia