29/09/2024
Wczorajszy dzień był niezwykle intensywny, pełen wrażeń, rozmów, ale też i nauki.
Miałam zaszczyt reprezentować PZU ŻYCIE S.A na konferencji "Długowieczne" poświęconej menopauzie.
Byliśmy blisko kobiet 👩🦳
Profilaktyka zdrowotna to coś o czym nie powinnyśmy zapominać ani tym bardziej odkładać na później.
Menopauza to temat tabu, wstydliwy, no i jak tu o tym mówić, kiedy twój zespół jest młodszy o 20 lat 🫣
niespodziewanie i Ja znalazłam się na scenie 🤪
Dziękuję Agata Niemiec i Fundacja Porozmawiajmy o zdrowiu za zorganizowanie tego spotkania a także wszystkim z którymi miałam okazję porozmawiać, za ciekawe i inspirujące rozmowy.
Podziękowania dla prelegantek: Kinga Fromlewicz, Joanna Kuschill Dziurda, Tadeusz Oleszczuk, Aleksandra Laudńska, Marzena Michałek, Jagoda Potoczek, Marta Bem, Aneta Jagielińska, dr Katarzyna Kłusek, Paulina Kołodziejska.
chcesz porozmawiać? po prostu napisz lub zadzwoń 501795581