07/05/2026
W zawodach o Spławikowe Mistrzostwo Koła nr.7, które odbyły się 25-26kwietnia na łowisku Żwirownia w Kątach Wrocławskich po 2 turach mistrzem koła w kategorii "senior" został Jacek Tul, w kategorii "u-20" Łukasz Chwastyk, wicemistrzem w kategorii "senior" Wojciech Unton, w kategorii "u-20" Aleksander Pawlik, 3 msc. w kategorii "senior" zdobył Kacper Towarnicki.Zwycięzcy zawodów mogą reprezentować naszeKoło na zawodach Okręgowych . Życzymy im samych wymiarowych ryb na haczyku i pełnych siatek.
Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach, oraz zapraszamy wszystkich na kolejne imprezy.