26/02/2026
📬🚗 Przyszło wznowienie OC?
STOP 🫷 Nie płać w ciemno!
List leży na stole.
Kwota podkreślona.
Termin blisko 📅
I większość osób robi to automatycznie:
"Opłacę i mam spokój".
A wiesz ile osób przepłaca tylko dlatego, że nie sprawdziło innych ofert na rynku?🤔
Często 200-500 zł. rocznie - za dokładnie to samo OC.
Dlaczego nie warto płacić od razu?
✔️ Bo Twoje zniżki mogły wzrosnąć
✔️ Bo konkurencja walczy o klienta promocjami
✔️ Bo pakiet z dodatkowymi ryzykami może wyjść taniej
✔️ Bo Twoja sytuacja mogła się zmienić
* Zmiana miejsca zamieszkania
* Zmiana sposobu użytkowania auta
* Kolejny samochód w rodzinie
Co zrobić zamiast płacić w ciemno?
📞 Napisz/zadzwoń do nas
Sprawdzimy dla Ciebie oferty dostępne na rynku ubezpieczeń
🗨️ Powiemy wprost,czy warto zostać,czy zmienić Towarzystwo Ubezpieczeń.
Pamiętaj..." Bo zawsze tu byłem" to najdroższy argument w ubezpieczeniach.