16/11/2025
W miesiacu pazdzierniku w miejscowosci nieopodal Wejherowa prowadzilismy czynnosci wobec osob, ktore sprzedaly swoja nieruchomosc, a mimo tego nie chcialy jej opuscic. Wszelkie proby czynione przez nowych wlascicieli okazywaly sie bezskuteczne. Zmuszeni bezsilnoscia poprosili nas o pomoc. Nie obylo sie oczywiscie bez interwencji Policji. Nasze ogromne doswiadczenie okraszone ciezkimi rozmowami z Policja i „lokatorami” doprowadzily do zawarcia porozumienia. Wyznaczylismy termin ostatecznej wyprowadzki i finalnie moglismy odzyskac nieruchomosc. Wlasciciele szczesliwi, my zadowoleni, „lokatorzy” chyba mniej.