POMOC dla Dawida Szydło więzionego w Czarnogórze

POMOC dla Dawida Szydło więzionego w Czarnogórze Strona powstała by informować bliskich przyjaciół, znajomych oraz Ludzi Dobrej Woli, którzy chcą pomóc Dawidowi wrócić do domu, do Polski!

Zbiórka pieniężna na cel zorganizowania pomocy prawnej dla Dawida Szydło więzionego w Czarnogórze.

Kochani jeśli jest możliwość udostępnienia zbiórki na pomoc Sąsiadom mojej siostry Darii, którym spłonął dom będę bardzo...
14/09/2020

Kochani jeśli jest możliwość udostępnienia zbiórki na pomoc Sąsiadom mojej siostry Darii, którym spłonął dom będę bardzo wdzięczny!
Pozdrawiam Dawid!

Kochani, Proszę o pomoc dla moich sąsiadów, którzy znaleźli się w potrzebie! Dziś tj 08.09.2020 spłonął ich dom z powodu spięcia w instalacji elektrycznej!Mieszkam w Nowych Żukowicach od niedawna i nie do końca wiem kto mieszka w spalonym domu, ale to mało istotne...zbliża się zima, ...

Telekurier dla osób, którym nie udało się obejrzeć programu o Dawidzie w tv.Pozdrawiamy! =)
04/11/2019

Telekurier dla osób, którym nie udało się obejrzeć programu o Dawidzie w tv.
Pozdrawiamy! =)

Telewizja Polska S.A

Kochani!!! =)Dziś o 16:00 na TVP 3 w programie Telekurier ostatni program realizowany po ułaskawieniu Dawida.Dziękujemy ...
28/10/2019

Kochani!!! =)
Dziś o 16:00 na TVP 3 w programie Telekurier ostatni program realizowany po ułaskawieniu Dawida.
Dziękujemy ogromnie Katarzyna Handerek za cykl reportaży o historii Dawida

Dziękujemy DD TVN za zaproszenie do studia
24/10/2019

Dziękujemy DD TVN za zaproszenie do studia

Ten człowiek z pewnością wie, co to znaczy znaleźć się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Dawid Szydło został skazany na

Kochani już za chwilę w dzisiejszym DD TVN wystąpi Dawid z Mamą.Oglądajcie LICZNIE!!! =)
23/10/2019

Kochani już za chwilę w dzisiejszym DD TVN wystąpi Dawid z Mamą.
Oglądajcie LICZNIE!!! =)

16/10/2019

"LUDZIE" PISZĄCY O SPRAWIE DAWIDA,
kolejny raz napotykam na bzdury, które wypisujecie na temat horroru jaki go spotkał.
Załączam kilka podstawowych kwestii, które warto wiedzieć!

1. Dawid nie zgubił się w lesie lecz spadł z urwiska i nie mógł wydostać się półki skalnej, na której się znalazł....
2. Uratowali go cywile z miejscowości BAR a nie wyszkolone służby ratunkowe. Myśliwy i właściciel pensjonatu dla turystów
3. Starty to nie 3 czy 5 milionów Euro lecz 68 tysięcy Euro jak wykazały to ekspertyzy....
4. "LAS" został podpalony na wyraźny ROZKAZ STRAŻAKÓW - na co są dowody w postaci taśm i scenogramów z rozmów...
Nie podpalił go sam, jak to wcześniej mówił NIE CHCIAŁ TEGO ROBIĆ!!!

5. Jeśli masz pytanie zadzwoń i zapytaj upewniając się, a nie powielaj głupoty, które pisze większość.
Dziękuję i Dobranoc! =)

Witajcie!!!! =DW końcu się udało - doczekaliśmy się UŁASKAWIENIA od PANA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY!
15/10/2019

Witajcie!!!! =D
W końcu się udało - doczekaliśmy się UŁASKAWIENIA od PANA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY!

Jak dowiedział się Onet, 29-letni Dawid Szydło, który w ubiegłym roku został skazany na rok bezwzględnego więzienia za nieumyślne podpalenie lasu w Czarnogórze, został ułaskawiony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Kochani dziś (jutro nad ranem o 5) na TVP 3 w programie Telekurier  streszczenie dotychczasowych losów Dawida!Oglądajcie...
05/08/2019

Kochani dziś (jutro nad ranem o 5) na TVP 3 w programie Telekurier streszczenie dotychczasowych losów Dawida!
Oglądajcie chętnie i udostępniajcie dalej!!! =)
Spokojnej nocy!!!

02/08/2019

Witajcie Kochani!!! =)
Dawid od wczorajszego popołudnia jest już w domu!!!
Cieszymy się ogromnie i pozdrawiamy Wszystkich śledzących los Dawida!!! ;* =)

01/08/2019

Dziś otrzymaliśmy wiadomość, że Sąd odbył zamknięte posiedzenie w sprawie osadzonego Dawida.
Dawid wraca do domu i będzie już w domu oczekiwał na ułaskawienie od Pana Prezydenta!!!!
Poinformujemy Was gdy będzie już na miejscu!!!
POZDRAWIAMY!!! =)

ROZMOWA Z DAWIDEM PROSTO Z ZK TRZEBINIA!!!Dziękuję Marek Mędela i Radio Kraków!!!
10/07/2019

ROZMOWA Z DAWIDEM PROSTO Z ZK TRZEBINIA!!!
Dziękuję Marek Mędela i Radio Kraków!!!

- Liczę, że prezydent skorzysta z prawa łaski - mówi w rozmowie z Radiem Kraków Dawid Szydło, P***k skazany za nieumyślne podpalenie lasu w Czarnogórze. Dawid od blisko miesiąca odbywa karę roku bezwzględnego więzienia, którą wymierzył mu sąd w Bari. Niedawno został przeniesiony do ...

09/07/2019

Kochani Dawid odbywa nadal wyrok w ZK w Trzebini po przeniesieniu z ZK Wadowice.
Trwa procedura o przyznanie nadzoru elektronicznego,a wczoraj nadeszła wiadomość z Kancelarii Prezydenta RP o wdrożeniu procedury ułaskawienia!!!
To najwspanialsza wiadomość od dłuższego czasu.Może koszmar Dawida nareszcie się skończy.
Pozdrawiamy wszystkich zaangażowanych w pomoc dla niego i wszystkich tych, którzy byli i są z nami.

Adres

Chełmek

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy POMOC dla Dawida Szydło więzionego w Czarnogórze umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria