23/01/2026
Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w zbiórkę WOŚP: uczniów, rodziców, nauczycieli, przyjaciół oraz darczyńców SP4 z OI w Bielawie. Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu, otwartym sercom i wspólnemu działaniu udało się osiągnąć fenomenalny wynik –
37 583,50 zł! 👏
To powód do dumy i wielkie brawa oraz gratulacje dla całej społeczności. Kolejny raz, razem pokazaliśmy, że potrafimy czynić dobro na wielką skalę ❤️🎶
Do końca świata i jeden dzień dłużej ❣️❣️❣️