Zdarzyć się dach się zawali

Zdarzyć się dach się zawali Zdarzyć zanim dach się zawali
Pomóżcie

12/08/2021

Jak ktoś może niech udostępnia ta zbiórkę może wtedy by ruszyła ta zbiórka na dach do przodu

https://www.facebook.com/110882743687808/posts/545610526881692/
12/08/2021

https://www.facebook.com/110882743687808/posts/545610526881692/

Jestem babcia 6 letniej juz wnusi. Mieszkam razem z córką i jej córeczką w starym domu w który dach jest w opłakanym stanie,wymaga remontu . Dom ma 60 lat, belki są spruchniałe a w dachu kilka dziur przez które po mimo łatania cieknie jak pada deszcz. Dach jest pokryty eternitem. A to jak ...

28/07/2021

Jestem babcia juz 6 letniej wnusi. Mieszkam razem z córką i jej córeczką w starym domu w który dach jest w opłakanym stanie,wymaga remontu . Dom ma 60 lat, belki są spruchniałe a w dachu kilka dziur przez które po mimo łatania cieknie jak pada deszcz. Dach jest pokryty eternitem. A to jak każdemu wiadomo jest rakotwórcze .Dlatego prosimy pomóżcie nam wyręmontować dach,póki jeszcze nie zawalił się nam na głowy. Moja córka choruje na padaczke ,komisja odebrała jej grupę,a w tej sytuacji trudno znaleźć stałą prace córka także ma problemy ginekologiczne co jakiś czas ma krwotoki . Jej córeczka cały czas choruje,dostaje leki na astmę oskrzelową. Córka sama wychowuje wnuczkę dlatego jest nam bardzo ciężko ,ale wnusia jest całym naszym światłem. 1 listopada wnusia na ulicy nie wiadomo dlaczego straciła przytomność,lekarze badają co było przyczyną, a my tylko modlimy się o to by było dobrze. Ja też choruję na serce, jestem po zawałach i cięzko podiąć mi pracę,a do wieku emerytalnego jeszcze trochę brakuje.Jesteśmy zmuszone prosić ludzi którym nasz los nie będzie obojętny o pomoc w naprawie dachu.W zeszłym roku fundacja "Szlachetnej paczki" zrobiła nam łazienkę z czego się bardzo cieszymy i bardzo dziękujemy fundacji.Córka jak tylko ma gdzie dorobić ,dorabia... pracowała w wakacje i w tym roku zrobiła za te pieniądze komin ,bo też jest stary i był niebezpieczny. Ile może to robi,ale o stało pracę z jej chorobą jak pisałam trudno. Nie jestemśmy w stanie zarobić na ten remont same.Dlatego jesteśmy zmuszone prośić ludzi dobrej woli by nam pomogli. Dziękujemy za każdą pomoc...za każdą wpłatę,nawet najmniejszą wpłatę, ktora być może do drugiego roku da nam choć w części nadzieję na naprawę dachu.Marzy nam się dach który w deszczowy dzień nie przecieka na wylot.
Nie jest łatwo prosić o pomoc i pokazać swoje słabości, ale powiedzcie wszyscy którzy nas zrozumiecie jakie my mamy wyjście? Chcemy chociaż dla wnuczki zapewnić lepsze jutro .
Instytucje takie jak opieka społeczna też nam pomagają, ale nie są w stanie pomóc nam w taki sposób żebyśmy mogli zrobić ten dach, tylko w was kochani nadzieja że być może uda nam się nazbierać chociaż część funduszy które są nam potrzebne do wyremontowania tego nieszczęsnego dachu.
Mieszkam z córką i jej córeczka w okolicach Żuromina, małego miasteczka w województwie mazowieckim a dokładniej w wiosce Wiadrowo, gdzie stoi nasz dom.Ten dom to spadek po mojej mamie, która już nie żyje Ja mam na imię Mariola moja córka Madzia a jej córeczka Melka . Nasz adres to: Wiadrowo ul Witosa20. Nie obawiamy podać się swojego adresu, to wszystko co napisałam jest prawdą i każdy kto chciałby sprawdzić może to zrobić Zapraszamy serdecznie i dziękujemy za zrozumienie.

28/07/2021

Tak bym chciała żeby sie udało ale niestety nicht nie chce nam pomoc nawet gmina nie chce szkoda ze ludzie bywaja tacy ze nie potrafia pomoc komuś w potrzebie jak ja pomagałam kiedyś szkoda

26/07/2021

Bardzo kocham ten dom czasami myślę ze nasz dach sie zawali bo przeciez obniza sie coraz bardzej a nicht nie reaguje na to co sie dzieje chciałam kiedyś prosić kogoś ludzi by pomogli dzis nikogo nie proszę bo ludzie i tak by nie pomogli a ta strona to mój jak by pamiętnik

11/07/2021

pomagajmy dzieciom chorym na białaczkę na chore serduszka warto pomagać choć sama mam złą sytuacje chciałabym prosić o pomaganie tym co potrzebują pomocy trzymacie się

05/12/2020

Chciałbym zachęcić ludzi do pomagania chorym dzieciom i ludziom w potrzebie jedynie wielką pomoc otrzymałam kiedyś od szlachetnej paczki raz w życiu to naprawdę ludzie którzy pomagają ludziom w potrzebie a jeśli chodzi o dach to jest w złym stanie coraz gorzej ale trzeba żyć dalej bo się nie udało choć bardzo bym chciała żeby moje marzenie udało się spełnić by się nie zawalił nam na głowy ale nic na to nie poradzę teraz mam w myśli te słowa co Bóg da to będzie od Boga zależy wszystko i co ma się stać jedno napiszę mój powiat gdzie mieszkam Żuromin gmina pomaga tylko po znajomości urzędy też jak kogoś znają mi nie pomogą nigdy proszę pomagajcie dzieciom chorym

23/11/2020

Mimo że się nie udało zebrać tego czego człowiek chciał to trudno trzeba żyć dalej i dziękować Bogu że się żyje mimo że dach jest w takim stanie to niech będzie od Boga zależy kiedy życie człowieka się skaczy pomagające chorym dzieciom

07/12/2019

Poczytajcie post napisane jest cała sytuacja nasza

07/12/2019

Jestem babcia juz 4 letniej wnusi. Mieszkam razem z córką i jej córeczką w starym domu w który dach jest w opłakanym stanie,wymaga remontu . Dom ma 60 lat, belki są spruchniałe a w dachu kilka dziur przez które po mimo łatania cieknie jak pada deszcz. Dach jest pokryty eternitem. A to jak każdemu wiadomo jest rakotwórcze .Dlatego prosimy pomóżcie nam wyręmontować dach,póki jeszcze nie zawalił się nam na głowy. Moja córka choruje na padaczke ,komisja odebrała jej grupę,a w tej sytuacji trudno znaleźć stałą prace córka także ma problemy ginekologiczne co jakiś czas ma krwotoki . Jej córeczka cały czas choruje,dostaje leki na astmę oskrzelową. Córka sama wychowuje wnuczkę dlatego jest nam bardzo ciężko ,ale wnusia jest całym naszym światłem. 1 listopada wnusia na ulicy nie wiadomo dlaczego straciła przytomność,lekarze badają co było przyczyną, a my tylko modlimy się o to by było dobrze. Ja też choruję na serce, jestem po zawałach i cięzko podiąć mi pracę,a do wieku emerytalnego jeszcze trochę brakuje.Jesteśmy zmuszone prosić ludzi którym nasz los nie będzie obojętny o pomoc w naprawie dachu.W zeszłym roku fundacja "Szlachetnej paczki" zrobiła nam łazienkę z czego się bardzo cieszymy i bardzo dziękujemy fundacji.Córka jak tylko ma gdzie dorobić ,dorabia... pracowała w wakacje i w tym roku zrobiła za te pieniądze komin ,bo też jest stary i był niebezpieczny. Ile może to robi,ale o stało pracę z jej chorobą jak pisałam trudno. Nie jestemśmy w stanie zarobić na ten remont same.Dlatego jesteśmy zmuszone prośić ludzi dobrej woli by nam pomogli. Dziękujemy za każdą pomoc...za każdą wpłatę,nawet najmniejszą wpłatę, ktora być może do drugiego roku da nam choć w części nadzieję na naprawę dachu.Marzy nam się dach który w deszczowy dzień nie przecieka na wylot.
Nie jest łatwo prosić o pomoc i pokazać swoje słabości, ale powiedzcie wszyscy którzy nas zrozumiecie jakie my mamy wyjście? Chcemy chociaż dla wnuczki zapewnić lepsze jutro .
Instytucje takie jak opieka społeczna też nam pomagają, ale nie są w stanie pomóc nam w taki sposób żebyśmy mogli zrobić ten dach, tylko w was kochani nadzieja że być może uda nam się nazbierać chociaż część funduszy które są nam potrzebne do wyremontowania tego nieszczęsnego dachu.
Mieszkam z córką i jej córeczka w okolicach Żuromina, małego miasteczka w województwie mazowieckim a dokładniej w wiosce Wiadrowo, gdzie stoi nasz dom.Ten dom to spadek po mojej mamie, która już nie żyje Ja mam na imię Mariola moja córka Madzia a jej córeczka Melka . Nasz adres to: Wiadrowo ul Witosa20. Nie obawiamy podać się swojego adresu, to wszystko co napisałam jest prawdą i każdy kto chciałby sprawdzić może to zrobić Zapraszamy serdecznie i dziękujemy za zrozumienie.

Adres

Żuromin Gmina
09-300WIADROWO

Telefon

+48730870410

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zdarzyć się dach się zawali umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria