19/08/2022
Manapság napi téma a rezsicsökkentés, villanyszámla, a rohamos drágulás, infláció...
Jönnek a kérdések, hogyan spóroljunk, mi lenne a kifizetődőbb, legjobb megoldás.
Eddig én személy szerint elzárkóztam a témától, de most egyre több figyelmet fordítok, olvasok, információt gyűjtök az egyre inkább elterjedő megoldásra, amivel szinte már minden nap találkozhatunk:
NAPELEM 🌞
Ezen rendszer technológiai kialakulásának első lépései már 1839-ben elkezdődtek és hosszú utat tettek meg, mire eljutottak odáig, hogy ma már egyre több háztetőn látni véljük.
Miért is részesítik előnyben:
🔸Környezetbarát 🌍
🔸Függetlenedés a szolgáltatótól
🔸Miután visszatermeli a bekerülési költséget, már csak bevételt termel minden évben 💰
🔸Használatával az aktuális energia ár változásaitól már nem kell tartani
🔸Nő az ingatlan értéke 🏘️
Foglalkoztat valakit még ez a téma?
Köszönöm, ha elolvastad. 🥰