11/06/2026
Van az a pont, amikor az ember legalább csak egy este erejéig nem akar sem tanácsadó, sem ügyintéző, sem kolléga lenni. Csak teli torokból énekelni olyan slágereket, amelyekre már 20 vagy 30 éve azt mondjuk, hogy "Emlékszel? Ez mekkora volt, hogy imádom még most is!" 😎
Tegnap velem pontosan ez történt a Szegedi Tisza-parton a DejaVu Fesztivál nyitó napján amikor az Earth, Wind & Fire-rel együtt énekeltük a Fantasy-t, a Septembert-t és táncoltunk a Boogie Wonderland-re az ismerős ismeretlennel.
Nem véletlen az idei mottó sem: LEGYÉL ÚJRA 18!
De gyors volt a váltás, mert ma reggel már vissza kellett térjek a valóságba. Viszont egész nap a tegnapi slágerek szóltak a fejemben 🎶
Kíváncsi lennék, ki volt már közületek az idén fesztiválozni? Van olyan dal vagy előadó, amit ha meghallasz, azonnal visszarepít 10-20 évvel ezelőttre?