05/05/2025
Gyöngyszem a mai napomból…❤️
…anyák napja a suliban
…kedves kis műsorral készült az osztály
…köszönet Nektek Gyuri “bácsi”, Kati “néni” a felkészítésért 🥰
…a műsor egyik blokkja arról szólt hogy a gyermekek segítséget ígértek nekünk valamilyen házimunkában, sorban minden gyermek mondott egy-egy tevékenységet az anyukájának: segítek mosogatni, porszívózni, port törölni…kíváncsian vártam, gondolkodtam hogy vajon Sári mit fog mondani mikor rá kerül a sor…
MEGLEPETT a “kis” mondatával 🥰🥰
Előtte és utána is mindenki konkrét házimunkát jelölt meg, Sári pedig…
“Anya én segítek neked amiben csak szeretnéd…”🥰🥰🥰
Erre mondják, hogy nincsenek rá szavak…..
🌷 Egy nap, amikor minden köszönet kevés – Anyák napját!
Egy édesanya szívvel-lélekkel dolgozik a család biztonságáért, nap mint nap. Terveket sző, álmokat dédelget – és mindig a legjobbat szeretné adni a gyermekének.
A segít, hogy ez a gondoskodás kézzelfogható alapot kapjon. Mert egy biztos nemcsak falakból áll, hanem szeretetből, odafigyelésből és jövőbe vetett hitből.
🎁 Köszöntsük együtt az édesanyákat azzal, amit igazán értékelnek: egy stabil, kiszámítható lehetőségével – és azzal a tudattal, hogy amit ma tesznek, holnap is biztonságot ad a családnak. 💛