09/03/2026
A 2026-os év már javában dübörög, DE a vállalatunknál a hétvégén volt az Évértékelő, aminek én NAGYON örültem, mert már most olyan távolinak tűnik 2025... 🤨
Nem tudom más hogy van vele, de számomra rohan az idő, minden felgyorsult, hajtunk, pörgünk, főleg az év végén, ez nálam is így volt, aminek végül szép eredménye lett. 🙏🤩❤️
De ahogy véget ért az év, valahogy mégsem érkeztem meg abba a pillanatba, hogy megállok, megnyugszom, megpihenek, végig gondolom, hogy mi is történt az évben, pedig volt bőven esemény...csak úgy jött a következő év és ment minden tovább a megszokott tempóban...
De MOST, az Évértékelő és Kinevezési bálunkon - egy "picit" mégis megállt az idő - a rengeteg elismerés, a dicséretek, a kedves szavak és NAGY ölelések kíséretében azt éreztem, hogy ez az, ami igazán számít, egy JÓ közösség, a SZERETET, a TISZTELET és az EGYÜTT töltött idő ❤️🩷💚
Mérhetetlenül HÁLÁS vagyok a VÁLLALATUNKNAK, hogy a hivatásomat, amit imádok, szeretettel és alázattal végzek, itt tanulhattam meg.💚
KÖSZÖNÖM a Csapatomnak, hogy ilyen KOLLÉGÁKKAL dolgozhatok, akikre lehet számítani akkor is, ha már "kicsit elfáradtunk" a napi rutinban és egy-egy jó szóval újra mosolyra görbül a szánk.:)💚
Hatalmas KÖSZÖNET és HÁLA az ÜGYFELEIMNEK, akik már megtiszteltek a bizalmukkal, akik engem választottak, akikkel együtt építhetjük a CÉLJAIK eléréséhez vezető utat 🙏❤️
Köszönet a 2025-ös évért, aminek a méltó lezárását és elismerését picit a Nőnappal együtt ünnepelhettük :) 🌹
a munkám #🤩🤩🤩
Köszönet, mert "ez a reklám helye" 😉😁
Rucimért: MicsodaNők Üzletének 🌹
Hajamért: Nagy Petronella Fodrász💚
Fotók: Simon László ❤️