19/06/2022
A nyerő csapathoz jó tartozni! 💚
Az elmúlt egy évben rengeteg dolog történt. A vezetőink meghirdettek egy programot, ami a személyes fejlődést, haladást tűzte elénk célul. (Ez úton is köszönet nekik.) Hogy mindez sikerüljön, sok erőfeszítéssel szerveztek tréningeket, oktatásokat, és különleges eseményeket. Ezáltal volt szerencsém olyan emberektől tanulni, nem csak szakmai, de emberi értékeket is, akik évtizedes múlttal rendelkeznek saját szakterületükön.
Nemrég volt egy csoporotos találkozónk, ahol az ösztönző programunk évfordulóját ünnepelhettük. Jó érzés volt látni, hogy mindenki fejlődik, és előre halad. 📈
Ha szeretnél Te is a nyerő csapathoz tartozni, üljünk le és beszélgessünk! 😉