13/06/2026
Itt ülök a tóparton, napozok… ☀️
És bár már “itthon” vagyok, a szívem még mindig Krétán van…💚
Pontosabban nem is a hely hiányzik a legjobban, hanem az emberek🥰💚
Az a néhány nap, amikor minden olyan természetesen a helyére került🙏A rengeteg nevetés, az őszinte beszélgetések, a közös élmények és az az energia, amit magammal hoztam haza☀️
Tudod, van az az érzés, amikor egyszerűen flowban vagy✨
Amikor nem görcsölsz a következő lépésen🙃
Amikor nem akarod mindenáron irányítani a dolgokat☺️
Amikor jelen vagy, élvezed az utat, és hagyod, hogy az élet történjen🚀
Nekem most ezt adta ez a hét💚
Feltöltődést💚
Inspirációt✨
Hitet😇
És egy fontos emlékeztetőt arra, hogy mennyire számít, kik vesznek körül☝️
Mert a megfelelő emberek nem elvesznek az energiádból, hanem hozzátesznek🤗💚
Kicsit többet mersz álmodni🤩
Kicsit nagyobban gondolkodsz🚀
Kicsit jobban hiszel magadban☺️
Végtelenül hálás vagyok ezért az élményért, a HLBS közösségéért és minden emberért, akivel együtt élhettem meg ezeket a napokat💚🙏
Néha nem kell több…
Csak egy közeg, ahol önmagad lehetsz👌🥰
És eszedbe jut, hogy pontosan jó helyen jársz🙏✨💚