13/06/2026
...nem is tudom szinte , hogy kezdjem ezt a posztot megírni...😭😨😰Tegnap este tették ki egy kuka mellé , papírdobozban ezeket a kicsi cicákat, Pápán, a Huszár ltp.-en!😢😠😡...a "genetikai hulladék", krumpli és vöröshagyma közé rakta a 3 cicát, akik az éjjeli nagy esőben sem mentek el, ott kuporgtak a doboz alján !!😥😰😥Sajnálom, hogy senkinek nem jutott eszébe, pedig többen is tudtak róluk, hogy éjjelre legalább biztonságba helyezzék őket!!!😩😩😩Reggel kaptam sms.-t miattuk Andreától, és vittem is magammal őket a telepünkre, holott tele vagyunk , és sok a beteg cica!!🤕🤕🤢