09/06/2023
MIÉRT ÉRDEMES MÁR 30-40 és 50 ÉVESEN FÉLRETENNI A NYUGDÍJUNKRA ?🤔
▫️ használjuk ki az állami támogatást(évi 20% adójóváírást, max. 130.000-,forintot)
▫️privát számlán saját pénzünkből tudunk takarékoskodni
▫️nyugdíjbiztosítással rendelkezők számára a nyugdíjas évekre anyagi biztonságot nyújt
TE MIT CSINÁLSZ MAJD NYUGDÍJAS KORODBAN❓
Tervezd meg most📝és keress bizalommal
üzenetben 💭vagy az alábbi elérhetőségek egyikén 🙂
Timár Edina
+36703868985📱
[email protected]🖱️