03/05/2026
Már csak 7 napig: Évi 40% bónusz a lakástakarékra❗️💰
Emlékszem 2018-ban, amikor megjelent a hír, hogy már csak 1 napig lehet kötni 30% állami támogatással lakástakarék pénztári szerződést…
Az emberek hajnalban is és még éjszaka is szerződést kötöttek azért, hogy le ne maradjanak erről. Sajnos volt aki le is maradt..😕
Most viszont egy olyan lehetőség van ami nem 30, hanem 40% kamat bónuszt ad minden évben a megtakarításokra. 💰 De már csak 8 napig ⏳
Ne hagyd a bónuszod a pénzintézetben‼️
Ez egy olyan lehetőség amivel mindenki élhet, de nem mindenki fog❗️🤷♂️
Te döntöd el, hogy a pénzed neked dolgozzon….vagy ellened?!🤷💰
Ha érdekelnek a részletek, akkor nyugodtan írj vagy hívj‼️✍️☎️