07/08/2019
Általában autó és lakásbiztije van a legtöbb embernek viszont élet az sokkal kevesebb...
Csak egy pár kérdés amit érdemes átgondolni:
Ennyire értékeljük magunkat?
Ennyire fontosak a szeretteim?
Miből élünk ha én nem tudok dolgozni mert lebetegszem vagy megsérülök?
Mi lesz velük ha én már nem leszek?
Hogyan tudok minderről gondoskodni?
Ha úgy érzed ez neked is fontos, hívj, beszélgessünk róla! Van megoldásom mindegyikre!
📲70/3364297