17/05/2026
Május 18–tól 26-ig szabadságon leszek. 😊
Aki ismer, tudja, hogy az elmúlt időszakban „látástól Mikulásig” üzemmódban működtem, és szinte mindig elérhető voltam az ügyfeleim számára. Most viszont pár napra én is töltőre kerülök.
Ebben az időszakban nem nagyon leszek elérhető — de ígérem, kipihenten, új energiával térek vissza.
Kizárólag S.O.S. esetben messengeren leszek hívható.
Köszönöm a megértést és a türelmet!