20/08/2019
A Hajdúkerületi és Bihari Vízi közmű Szolgáltató Zrt.
hajdúdorogi üzemegysége részéről értesítem a Tisztelt Fogyasztókat, hogy
2019. augusztus 21. - 2019. augusztus 30.
közötti időszakban
a vízmű tárgyain és hálózatán fertőtlenítést végzünk.
Ebben az időszakban vízzavarosságra, nyomáscsökkenésre lehet számítani.
A karbantartással járó kellemetlenségek miatt kérem szíves megértésüket!