30/10/2024
☝🏼‼️
Azért “drága”, mert neki:
1. nincs fizetett szabadsága
2. nincs fizetett táppénze
3. nincs bónusza
4. nincs karácsonyi elismerése borítékban. Sem.
5. nincs nyugdíjhozzájárulása
6. nincs céges autója, laptopja, telefonja stb.
De volt neki bátorsága, hogy befektessen tanfolyamba és eszközökbe, sokszor vakrepülő kísérletezésbe.
Vállalta a kockázatot, aztán lehet hogy belebukott, de újra kezdte, tapasztalatot szerzett, újra eszközöket vett és tanfolyamokra, workshopokra járt.
Rengeteget dolgozott ingyen, hogy tapasztalhasson és tanulhasson a jobbaktól. Kitartott és most van olyan képessége, amit neked meg kell fizetned.
💰 Ma van a vállalkozók napja.🤘
Tiszteld mások bátorságát, idejét és tehetségét, és ha szükséged van a termékükre/szolgáltatásukra, fizesd ki.
Nem az én írásom, de szívemből szól…