13/02/2026
Ma reggel útnak indult a Győri Audi ETO KC, hogy holnap megküzdjön a dán Esbjerg ellen a Bajnokok Ligája 13. fordulójában.
Az utazás biztonságáról most is az EUB gondoskodik, így a lányok teljes figyelme a meccsre összpontosulhat.
Hajrá ETO, szurkolunk nektek! 💚💛