07/06/2026
Ti jártok aerobikozni? ❓
Én nem voltam sosem aerobikos, de nagyon tisztelem azokat akik a rendszeres mozgasformákat (valójában bármelyiket) magukénak teszik. Katus Attila közülük is kiemelkedik, hiszen rengeteg díjja mellet hatszor volt (a Pécsi Sasok csapat tagjakén) aerobik világbajnok. Pécsiként(ma már nem ott élünk) mindig szívesen váltok vele pár szót. A céges sportnapunkon rendszeresen jelen van és a bemelegítéstől a fittness kategória lebonyolítasán keresztül még a délutani közös mozgast is együtt csinálta a csapattal. Jó volt este néhány percig beszélgetni.
A sportnap alkalmat adott végig gondolni, hogy milyen sportokban vettem részt biztosítósként. Eleinte csapatsportban a foci volt a menő. Ma már szinte alig rúgom a bőrt és az egyéni sportok közül a tollast és a pingpongot sem csinálom. Az egykori háromtusa ma már nincs, helyette csak a lövészet maradt, amit minden alkalommal megcsinálok, de az utóbbi 3 évben nem fértem fel a dobogóra😉 . Bowling és sárikányhajó amikben még szívesen indulok. Mondjuk bowlingban néhány éve bajnokok lettünk😉
Kiderült ebben a pár sorban, hogy mik állnak közel hozzám, azonban amit a legfontosabb tudni, hogy a mozgas mindig fontos a köznapi életünkben is.
Neked mi a kedvenc sportod, amit csinálni is szoktál?
LÉPJ VELEM!