05/06/2026
"A biztosítás a hülyéknek való."
Akkor a bankok, multinacionális cégek, gyárak, befektetők és milliárdos vállalkozók ,sport és egyéb rendezvenyszervezők is valószínűleg mind hülyék...🤔🤪🤯🤡
Mert ők szinte kivétel nélkül biztosítanak mindent, ami érték....
Az autóikat. Az ingatlanaikat. A cégeiket. A felelősségüket. Konkrét eseményeket,helyszineket...Az egészségüket. Sokszor még saját magukat is!
Nem azért, mert félnek.
Hanem azért, mert van mit védeniük.💥
A kérdés nem az, hogy történhet-e baj.
Hanem az, hogy ha megtörténik, ki fizeti a számlát.
Te? Vagy a biztosító?🤑
🤔
Ez már nem hit kérdése. Hanem pénzügyi döntésé!