Marosi-Kiss Anita - Alfa értékesítési partner

Marosi-Kiss Anita - Alfa értékesítési partner Szívügyem ügyfeleim védelme és tudásom sokszorozása kollégáim által.

12/06/2026

💜💜

06/06/2026

🎉 „Nálatok mindig történik valami!” 😄

És valóban… nálunk nemcsak a munka fontos 💼, hanem a kapcsolódás 🤝, a közösség 💜 és a sport is 🏃‍♀️🏃‍♂️🏅.

Egy olyan közösség épül a csapatunkban 👥, az igazgatóságunkon 🤝 és az egész cégnél 🌟, ahol igazán jól érezhetjük magunkat 😊✨.

⚽ Foci
🎯 Lövészet
🎳 Bowling
🤸 Aerobic
🏃 Futás
🏊 Úszás
🚴 Biciklizés

…és még rengeteg sportágban próbálhatjuk ki magunkat 💪🔥.

Közben piknikezünk 🧺🥪🌭☀️, beszélgetünk 💬😄, nevetünk 😂, és este egy hatalmas bulival zárjuk a napot 🎶🎉💃🕺✨.

💜 Remélem, jövőre még többen tudjuk képviselni a csapatunkat! 🚀🏆

📸 Ha Te is ott voltál, tölts fel egy fotót a kommentek közé! 👇😍

🙋‍♀️ Ha pedig nem voltál, akkor jövőre ott a helyed velünk! 💜🎉🤗🌞🏅🚴‍♀️🎳⚽🎯🏊‍♂️💃🕺✨

🧺☀️ Mintha csak piknikeznénk…avagy hogyan férjünk bele a rövid ebédszünetbe az oktatás derekán 😄🥪Közben épül a D-vitamin...
28/05/2026

🧺☀️ Mintha csak piknikeznénk…
avagy hogyan férjünk bele a rövid ebédszünetbe az oktatás derekán 😄🥪

Közben épül a D-vitamin ☀️💜
… és vele együtt a csapat is 🤝📈

Az elindulás sok új kollégában vet fel kérdéseket 💭
❓ Hogyan fogom megtanulni ezt a szakmát?
❓ Hogy fogok jól tárgyalni?
❓ Mit mondjak nehéz helyzetekben?

A jó hír ✨, hogy a termékek megismerése után rengeteget tréningezünk 🎯📚, és közösen gyakoroljuk, hogyan érdemes a megszerzett tudást átadni az ügyfeleknek 🤝

Mert vannak nehéz témák, amikről igenis beszélni kell 💬
Az élet váratlan helyzeteiről senki nem szeret elmélkedni…

Mi lesz a családommal, ha tragédia ér?
Mi történik, ha kiesik a bevételem?
Milyen lehetőségeim vannak ilyenkor? ⚠️

Abban segítünk az új kollégáknak 💡, hogyan tudják ezekre az élethelyzetekre megtalálni az ügyfél számára megfelelő válaszokat — és hogyan tudják ezt empatikusan, érthetően végigvezetni 💜

A tudás idővel jön… de a támogató közösség az első naptól rengeteget számít. 🧑🏼‍💻👩🏽‍💻👩🏼‍🦰👱🏼‍♂️

🤔 Szerinted egy tanácsadó mikor kezdi el igazán megtanulni a szakmát? 💼📚Sokan, akik még nem dolgoztak ebben a hivatásban...
22/05/2026

🤔 Szerinted egy tanácsadó mikor kezdi el igazán megtanulni a szakmát? 💼📚

Sokan, akik még nem dolgoztak ebben a hivatásban, el sem tudják képzelni, mennyi tanulás, gyakorlás és közös munka van a háttérben 👥✨

Nálam a közös munka jóval azelőtt elkezdődik, hogy regisztrálnánk az új tanácsadót 🚀
A tárgyalások megfigyelése 👀, a közös gondolkodás 💡 és a tudás építése 📖 már a 0. pillanattól a mindennapjaink része.

A regisztráció utáni 2. hónap környékén érkezik egy fontos checkpoint 🚦, amikor trénereink megnézik, hogyan tudják a friss tanácsadók visszaadni a tanultakat 🎯

Tegnap sem volt ez másképp 😊
Rebeka, Attila és Ricsi mutatták meg, mennyi tudást és tapasztalatot szedtek magukra az elmúlt hetekben 👏🔥

Külön öröm volt a háttérből hallgatni 🎧, milyen választékosan és milyen jól irányzott kérdésekkel tárták fel az ügyfélszituációkban a lehetőségeket 💬🧠✨

És igen… nemcsak a közös tárgyalásokon és tréningeken ülök bent 🤝, hanem ezeken a vizsgákon is, mert rengeteget tanulok én is a kollégáimtól 💜📈

Ezúton is szeretném megköszönni Anikónak 🙏💜, hogy oldotta a vizsgadrukkot és valódi partnerként kezelte a tanácsadóimat 🤗

Rebeka, Attila és Ricsi — még egyszer gratulálok Nektek! 🥳💜
Sok sikert kívánok az utatokhoz 🚀✨

🤔 Te hogyan szeretsz tanulni: gyakorlatban vagy inkább elméletben?
Írd meg kommentben! ⬇️

09/05/2026

🔥 Ha nem lettem volna elég motivált, ez a nap biztosan meghozta volna a boogie-t a lábamba 💃🕺✨

🎤 Végvári Tibor, Sziklay Bence, Bolya Imre és kollégák olyan történeteket hoztak 💡📖, amik még nekem is hatalmas löketet adtak 🚀💜

Aminek külön örülök 🤝✨, hogy 4 kollégát is kísérhettem, és együtt tölthettük ezt a szombatot 👥☀️

📝 Jegyzeteltem rendesen, szóval lesz miről beszélgetni hétfőn a teljes csapattal 😄☕
Alig várom! 🚀💜

❓ Te ismered ezeket az előadókat?
💬 Írd meg kommentben, ki a kedvenced! 👇💜

✨📱 Közösség- és márkaépítés felsőfokon?Nálunk a kettő kéz a kézben jár 🤝💜Emlékszem, amikor az első posztjaimat szinte ki...
06/05/2026

✨📱 Közösség- és márkaépítés felsőfokon?

Nálunk a kettő kéz a kézben jár 🤝💜

Emlékszem, amikor az első posztjaimat szinte kiküszködtem magamból 😅📲
akkor még kevesen voltunk, akik elkezdtek megjelenni az online térben 🌐✨

Mindig az volt a legnagyobb kérdésem:
💭 vajon milyen témával érdemes foglalkozni?

Majd amikor átjöttem az Alfához 💙🏢, kisvártatva elindult egy program 🚀, amiben pár kiváltságos kollégával együtt részt vehettünk 👥🔥

Mára többünknek rengeteg sikersztorija született 📈✨
egyre többen követik és fogyasztják a tartalmainkat 📲👀,
de a színfalak mögött rengeteg munka 💻, fejlődés 🌱 és egy fantasztikus közösség épül nap mint nap 🤝💜

Tegnap lezártunk egy fontos fejezetet 📖✨, amit egy isteni ebéddel koronáztunk meg 🍽️☀️

Az asztalnál már nem csak kollégák ültek…
hanem egy összeszokott közösség tagjai 👥💜

💬 jó sztorik
😂 nagy nevetések
🌞 csodás napsütés
☕ hosszú beszélgetések

Őszintén… ennél nem is kell több 💜

Nem volt egyszerű az út 🛤️, de hálás vagyok 🙏💜, hogy egymást támogatva idáig eljutottunk — eljutottam ✨

Köszönöm Gerinek és Attilának 🤝🔥 a programot és a sok izgalmas kihívást 🎯
És köszönöm Bodor Péternek is 🙌, hogy támogatja a cég az online jelenlétünk és a szakmánk elismertségének fejlődését 📱📈✨

Végül, de nem utolsó sorban:
💜 köszönöm Neked is, hogy velem tartasz!
Nélküled nem tartanék itt 💜

Jó Alfásnak lenni! 💜

💜 Boldogság öntötte el a szívemet tegnap!Az éves konferenciára minden évben a cégünk „krémje” jut el ✨a helyek limitálta...
25/04/2026

💜 Boldogság öntötte el a szívemet tegnap!

Az éves konferenciára minden évben a cégünk „krémje” jut el ✨
a helyek limitáltak…

És most 6 kollégámat vihettem magammal 👥
– 1 vérprofi nyertes 🏆
– és 5 „ifjú titán” 🔥, akiknek már most ott csillog a szemükben a siker

A nappali program motiváló volt 💡
az estét pedig egy fergeteges bulival zártuk 🎉💃

Tamás díjazása mellett 🏅
az igazgatóságunk is elismerést kapott befektetési kategóriában 📈👏

Őszintén…
ezekért a pillanatokért és a csillogó szemekért érdemes csinálni 💫

Örülök, hogy megtaláltuk egymást 🤝
és remélem, még sok ilyen tekintettel találkozom 🙏

📸 Lett pár bulifotó is…
kíváncsi vagy rá?

❤️ Nyomj egy szívecskét, ha igen!

17/04/2026

⏰ Ti mindig dolgoztok?
– kérdezte ma az egyik ügyfél fél 6-kor 😄

Leültem és végiggondoltam…

👥 Jelenleg 19 fős a csapatom,
ebből 8 kollégám még nincs 1 éve a kötelékben,
és 4-en az elmúlt 2 hónapban csatlakoztak 🚀

🤝 35 mentorált tárgyalás —
legtöbbször aktív szerepben, néha megfigyelőként.

Emellett:
📋 vezetői feladatok
🎤 interjúk
📊 és még sok minden, ami a mindennapok része

Ez nem panasz 🙏
csak egy őszinte helyzetkép.

Sajnos nekem is 24 órából áll egy nap ⏳,
így ha néha csúszik valami, innen is elnézést kérek — igyekszem mindent utolérni.

Ezért maradtak el most a posztjaim is…
kicsit talán ki is égtem 🔋
de már érzem, hogy jön vissza a motiváció 💡

✨ mert szeretnék újra értéket adni

👉 Velem tartasz?
❤️ Nyomj egy szívecskét, ha igen!

Cím

Könyves Kálmán Krt. 36
Budapest
1097

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Marosi-Kiss Anita - Alfa értékesítési partner új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Marosi-Kiss Anita - Alfa értékesítési partner számára:

Megosztás