22/05/2022
Nagy bajban vagy, ha bármelyik pont igaz rád az alábbiak közül👇:
🚫 KATA-s adózó vagy,
🚫 nem voltál mindig bejelentve,
🚫 minimálbérre vagy csak bejelentve,
🚫 ha nem teljes béren vagy bejelentve, és zsebbe kapod a fizetésed egy részét.
Sajnos ezekben az esetekben nagyon kevés nyugdíjra leszel jogosult, amiből nagy valószínűséggel nem fogsz tudni megélni.😔
Ha nem szeretnél a nyugdíjas éveidben is dolgozni, akkor ideje gondolnod a jövődre‼️
Válassz a többfajta nyugdíjmegtakarítás közül, és vedd igénybe a 20% adókedvezményt‼️😊
A részletekért keress bizalommal:
💬 m.me/seregizsofiabiztositas