30/05/2026
Znám spoustu lidí. Dobrých, zlých, milých, zatrpklých, pozitivních i negativních.
Každý z nás je jiný.
Nejraději mám ty upřímné, přímé, otevřené, odvážné a kamarádské.
Nesnáším ty nafoukané, samolibé, namachrované, falešné, zbabělé a prolhané.
V minulosti jsem hledal v každém člověku dobro...
Těm, co mě zklamali jsem dával druhé, třetí, páté i desáté šance.
Odpouštěl jsem a zapomínal.
Byla to chyba, za kterou jsem moc krát draze zaplatil.
Zmoudřel jsem a změnil jsem se. Nikomu se už nebudu vnucovat...
Uvědomil jsem si svojí hodnotu, hodnotu svého života a svého času.
Neplýtvám už svým vzácným časem ani energií na lidi, kteří si to neváží a nezaslouží.
PhDr. Luboš Vrba - slovensko-český manažer, týmový hráč