02/02/2024
Určitě nejednomu z vás přišlo někdy na mysl, zda jsem já či kdokoliv další využil všechny penízky ze svých sbírek…🙏🏻🍀 Mě osobně něco málo zbylo.. A bude to využito na další náklady spojené s implantací, jako jsou např. dentální hygiena či nutná plastika dásní, neb vše dostalo pěkně na prdel..😅
Ale abych se dostala k jádru věci🙏🏻
Začátkem týdne jsme navštívili místo.. místo, kde vás zamrazí.. a nacházejí se tu ty nejzranitelnější dušičky z nás.. a tím místem byla dětská psychiatrická klinika ve FN Motol..
Šli jsme sem konat dobro. A proč zrovna na toto místo?🫶🏻
Na tuto myšlenku mě zcela nevědomky přivedla Terezka během jednoho předvánočního představení, kdy na toto místo/téma přišla krátce řeč🙏🏻
A mmj. jsem tím chtěla i podpořit skvělou kolegyni Lucinku a její úžasný projekt ve kterém nám všem nastavuje zrcadlo a přibližuje nám tak každodenní neduhy mnohých z nás.. od anorexie přes alkoholismu až po deprese.. a mnoho dalšího..
Prosím..🙏🏻 nestyďme se, nebojme se a bojujme s naším vnitřním já.. Nacházíme se v době, která je náročná pro nás všechny.. ale pro ty zranitelnější duše může být devastující..😔
No a tak jsme vyrazili. V ten den měly děti nadupaný program, učily se s Terezkou a Danielem tančit nějakou tu rumbičku😁šlo jim to parádně🙃... a posléze přijeli na chystanou besedu Adélka Gondíková s Jirkou Langmajerem.
A v tomto mezičase jsme za podpory předali šek v hodnotě 30.000,- které jsem věnovala z těch mých něco málo zbylých peněz..😁
Jsem jen kapkou v moři, ale jsem jí ráda🙏🏻
Tímto děkuji Lůce za možnost to celé uskutečnit, a VELKÉ DÍKY za to, co děláš!!💚
Děkuji moc Terezce, že tam v ten den byla s námi.. neboť je to pro mě výjimečný člověk s tak čistou duší a já cítím vděk, že jsem ji mohla poznat🙏🏻🩷
Dále děkuji za veškeré úřední vyřizování a starost s převodem financí💛
Děkuji, že dorazil fyzicky i zástupce Čestmír Horký☺️
Děkuji Adélce a Jirkovi za vstřícnost🙌🏻🍀 🥰