01/02/2026
Odpověděli jste si vduchu či nahlas ANO ?✔️
👉 A uvědomujete si, že ten kávovar jste vy?🥹
Ze jakmile se „poroucháte“ – nemoc, úraz – a tahle porucha vám znemožní chodit do práce, tak se výrazně sníží váš příjem … nebo může zmizet úplně?😬
Jste připraveni každý den sahat do svých rezerv, abyste ten výpadek dorovnali?
Ale může se stát i něco horšího.
Věci, které si člověk ani nechce představovat.
Věci, které psychicky rozloží celou rodinu… a do toho ještě řešit, že nemám peníze, na které jsem byla zvyklá?
Že každý měsíc sahám do rezervy, jen abych přežila?
Přitom ta rezerva měla být na dovolenou ✈️, pro děti 👶, nové auto 🚗…
Každý si tam dosaďte to svoje.
Peníze mizí, nepřichází, cíl v ohrožení.
A co když žádnou rezervu nemám?
Z čeho zaplatím nájem, hypotéku, jídlo? 🍞🏠
Radši si to ani nepředstavovat…
a mít krytá záda 🛡️
⚠️ Životní pojištění se nedělá tak, aby tam něco bylo.
Ne.
Musí se tvořit na míru – s ohledem na koníčky, sporty, profesi, výši příjmů, životní styl,atd.
Chcete vědět víc? Napište mi – společně najdeme řešení 😊 Budu se těšit!