21/12/2025
Minulý víkend padla třicítka… 🎂
A místo velkého bilancování jsem si spíš řekla jedno:
jo… tohle je skvělý život. 🚀
Oslavila jsem to s lidmi, kteří pro mě nejsou jen kolegové.
Jsou to moje druhá rodina. 🤍
S lidmi, se kterými to není jen o práci a výsledcích,
ale o tom, že se potkáme, pokecáme, zasmějeme, zatančíme a zazpíváme 💃🎤🍷
A strašně si vážím toho, že vážili cestu x hodin –
nejen Hradec, ale i Ostrava, Svitavy, Budějovice a Praha 🚗💨
Tohle nebylo o narozeninách.
To bylo o vztazích, které dávají smysl nejen práci, ale i životu. ✨
Děkuju za tuhle partu lidí kolem mě.
Jsem vděčná, že můžu říct, že v máme víc než jen práci. 🦁❤️