26/05/2026
Vedu ty, kteří se chtějí nechat vést. U investic si navíc neberu žádné vstupní poplatky. Jsem placen z FEE (malého podílu ze zisku), takže můj cíl je stejný jako ten váš – aby váš majetek rostl. 👉 Klikněte na odkaz v mém biu a projděte si můj 3minutový e-mailový test. Zjistíte, jestli máte "zameteno", nebo se řítíte do průšvihu.