22/12/2025
Moji milí,
děkuji Vám moc za Vaši důvěru i v tomto roce.
Upřímně.
Byl to pro mě náročný rok – plný změn, učení se novým věcem a posouvání se dál. Ať už na finančních workshopech, poradách, povinném následném vzdělávání nebo na realitní akademii, kde jsem si doplnila další znalosti i zkušenosti, které pro vás v praxi ráda využiji. 💭🤯
Bylo to časově i mentálně náročné období. Ale když se dnes ohlédnu zpět k lednu 2025, je až neuvěřitelné, co všechno mám za sebou. A jsem na to opravdu hrdá.
Samozřejmě toto všechno by nebylo možné bez lidí kolem mě – těch, kteří mě podporují, jsou mi inspirací i oporou. A za to jim patří opravdu velikánské díky. ❤️
Jsem jen člověk. Objevily se i chyby nebo nedorozumění, ale vždy jsme si je dokázali vysvětlit a dotáhnout věci do správného konce. Toho si moc vážím a mám radost, že jsme to vždy spolu zvládli. 🙏
V našem městě se mi podařilo několika lidem pomoci k novému bydlení. Někdy formou financování, jindy hledáním konkrétní nemovitosti, ať ke koupi nebo k pronájmu a někdy jsem byla jako průvodce při samotném prodeji.
A ruku na srdce – ne každá nemovitost jde hladce a ne každá je „hezká“. Mohou se objevit právní či stavební vady, ale každá si nakonec svého majitele najde. A rozhodně neplatí, že hodnotu mají jen nemovitosti v TOP stavu.
Dva byty a jeden pozemek našly své nové zájemce ještě dřív, než se dostaly do veřejné nabídky. 🙏 A víte, čím to je?
Protože vždy je na jedné straně někdo, kdo poptává a na druhé někdo, kdo nabízí. A já ty informace mám a dokážu je propojit. 😉
Hypoteční úvěr je aktuálně možné zajistit už od 4,19 % a vše nasvědčuje tomu, že úrokové sazby půjdou nejspíše postupně zase nahoru. Pokud tedy zvažujete nové bydlení nebo investici, možná není na co čekat… a třeba tu zase nějakou „podpultovku“ mám 😉
Každý rok se těším na nové příběhy – ty, které často napíše sám život, bez plánování, ale reálné. Někdy jsou smutné, plné emocí, ale s odstupem času se na vše kouká daleko lépe.
Ještě jednou všem upřímně děkuji za důvěru. Opravdu si toho moc vážím a jsem ráda, že mohu pomoci.
Užijte si vánoční čas klidu a pohody a do dalších dnů vám přeji jen to dobré. 🍀
V novém roce se budu těšit na tváře známé i nové.
Děkuji, Vaše Veronika. ❤️